8 kolejka klasy A - zapowiedź

W 8 kolejce klasy A LKS Frydek zagra u siebie z Leśnikiem Kobiór. Mecz odbędzie się w niedzielę, 27 września, o godzinie 16:00.

Po ważnej wygranej u siebie z Woszczycami, w najbliższą niedzielę, czeka nas jeszcze trudniejszy mecz - wyjazd do Frydka. Frydek, podobnie jak Leśnik, bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon. Nasz rywal jest na 3 miejscu w tabeli - ma 3 punkty więcej od Leśnika, ale rozegrany jeden mecz więcej. Zespół z Frydka niespodziewanie przegrał w minionej kolejce w Suszcu, z Krupińskim 1:0. Była to pierwsza wyjazdowa porażka (wcześniej 3 zwycięstwa - wszystkie 3 z trzema ostatnimi drużynami w tabeli). U siebie Frydek również radzi sobie bardzo dobrze. Poza porażką 0:1, z drugą w tabeli w Studzionką, wygrali 5:4 z Unią Bieruń, oraz 2 tygodnie temu, 4:2, z piątym w tabeli LKS-em Gardawice.

Ważnym zawodnikiem w LKS-ie jest król strzelców z ubiegłego sezonu - Tomasz Kapica. W tym sezonie zaczął on strzelać dopiero w 4 kolejce, ale były to 4 bramki z Bieruniem, później jedna z rezerwami Iskry, oraz hat-trick z Gardawicami. W minionej kolejce nie udało mu się pokonać bramkarza Krupińskiego.

W ostatnim czasie obie drużyny grały ze sobą trzy razy i za każdym razem górą był Frydek. W minionym sezonie zwyciężyli w Kobiórze 2:3, a dwie bramki zdobył wspomniany wcześniej Kapica.

Teraz liczymy na ciekawe widowisko i wygraną Leśnika, która pozwoli wskoczyć Kobiórzanom na 3 miejsce w tabeli!

Ostatnie mecze Leśnika z Frydkiem:

10.10.15. Leśnik - Frydek 0:1 (A-klasa) -> relacja z meczu tutaj>>.

08.05.16. Frydek - Leśnik 2:0 (A-klasa) -> relacja z meczu tutaj>>.

09.11.19. Leśnik - Frydek 2:3 (A-klasa) -> relacja z meczu tutaj>>.

Bilans ogólny Leśnika: 0-0-3, bramki: 2-6.

Bilans meczów we Frydku: 0-0-1, bramki: 0-2.

8 KOLEJKA A-KLASY

27.09.2020.(niedziela), 17:00 - Frydek, Sportowa 2

LKS Frydek - Leśnik Kobiór

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.