Bolesna porażka w Bieruniu

W 2 kolejce klasy A, Piast GOL Bieruń rozgromił na własnym boisku Leśnika Kobiór aż 7:1(2:1). Jedynego gola dla Leśnika strzelił Grzegorz Seweryn.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika - gospodarze wyszli na prowadzenie już w 4 minucie. Kobiórzanie wyrównali w 32 minucie, kiedy to Grzegorz Seweryn odebrał piłkę obrońcy i w sytuacji sam na sam był lepszy od bramkarza. Niestety nie udało się dowieść remisu do przerwy - Piast GOL wyszedł po raz drugi na prowadzenie w 44 minucie. W drugiej połowie wszystko się posypało i goście "zaaplikowali" Leśnikowi pięć bramek.

Ostatni raz siedem goli Leśnik stracił w ostatnim meczu sezonu 2015/2016 kiedy to przegrał w Tychach z Siódemką 7:0.

20.08.2022.(sobota), 17:00 - Bieruń, Warszawska 270

Piast GOL Bieruń - Grodno Leśnik Kobiór 7:1(2:1)

7:1 - Eryk Winkler, 86 min

Sędziowali: Aleksandra Łapa (główny) oraz Aleksander Frejowski i Anna Synówka (asystenci)

Piast GOL: Maciej Wielgus - Mateusz Urbańczyk, Bartosz Jagla, Kacper Grzywa (70.Piotr Lichota), Bartosz Pintal, Mateusz Mysiorski (88.Alan Michalski), Robert Kachel (83.Adam Tracz), Krzysztof Chlebowski, Damian Stenzel (83.Eryk Winkler), Filip Cudek, Kamil Malcharek.

Rezerwowi: Adam Mysiorski, Wojciech Tomala, Maciej Szprengiel.

Trener: Grzegorz Rajman.

Leśnik: Paweł Utrata - Adam Grolik, Rafał Białas, Dawid Fluder, Karol Machalica - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn (85.Tymon Mostowski), Dorian Weiner (34.Igor Gaj) - Marcin Myszor (68.Sebastian Suchan), Łukasz Baran (81.Kacper Gniadek), Przemysław Chęś (79.Mateusz Kyrcz).

Rezerwowi: Szymon Mrzyk.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Kacper Grzywa (69.), Robert Kachel (72.) - .

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.