2 kolejka - zapowiedź

20 sierpnia (sobota) o godzinie 17:00 LKS Grodno Leśnik Kobiór zagra pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Rywalem będzie Piast GOL Bieruń.

W pierwszych dwóch kolejkach los przydzielił Kobiórzanom dwóch spadkowiczów - w 1 kolejce Leśnik pokonał u siebie Ogrodnika Cielmice 2:1, a w drugiej zmierzy się w Bieruniu z Piastem GOL. Zimą 2022 zespoły Piasta Bieruń Nowy i GOLa Bieruń zrobiły fuzję z czego powstał klub Piast GOL Bieruń. Niestety naszym sobotnim rywalom nie udało się utrzymać w okręgówce, ale po spadku, z pewnością będą chcieli tam szybko wrócić. Było to widać już w pierwszym meczu ligowym, kiedy to rozbili w derbach Unię 1:4. Dla obu drużyn będzie to pierwsze w historii spotkanie, a dla Leśnika drugi pod rząd bardzo trudny mecz.

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz!

Ostatnie mecze Leśnika z Piastem GOL:

nie grali

2 KOLEJKA A-KLASY