Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

11.09.2022

W 6 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór rozgromił ostatnią w tabeli Czaplę Kryry 5:0(2:0).

Mimo braku "kręgosłupa" drużyny czyli Rafała Pasternaka (pauza za czerwoną kartkę), Grzegorza Seweryna (kontuzja) i Rafała Białasa oraz kilku innych graczy (m.in. Karola Machalicy czy Marcina Myszora), Kobiórzanie nie mieli żadnych problemów aby do zera pokonać Czaplę. Już po pierwszej połowie było 2:0 po golach Patryka Maiczka i Łukasza Barana. W drugiej połowie swoje dwie bramki dołożył najlepszy do tej pory strzelec - Przemysław Chęś, a swojego debiutanckiego gola strzelił Dorian Weiner, który dziś wyjątkowo zagrał na prawej obronie, z powodu deficytu obrońców.

BRAWO LEŚNIK!

10.09.2022.(sobota), 16:30 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Czapla Kryry 5:0(2:0)

1:0 - Patryk Maiczek, 16 min

2:0 - Łukasz Baran, 36 min

3:0 - Przemysław Chęś, 52 min

4:0 - Dorian Weiner, 63 min

5:0 - Przemysław Chęś, 64 min

Sędziowali: Przemysław Wadas (główny) oraz Grzegorz Plewnia i Mariusz Broncel (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Dorian Weiner, Dawid Fluder, Adam Grolik, Bartosz Kozyra (71.Kamil Weiner)- Adrian Chrobok, Igor Gaj (78.Kacper Gniadek), Łukasz Baran (71.Rafał Ulman) - Przemysław Chęś, Patryk Maiczek, Bartosz Gogol (57.Sebastian Suchan).

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Tymon Mostowski.

Trener: Łukasz Morcinek.

Czapla: Piotr Pudełko - Mirosław Białoń (85.Mikołaj Musiolik), Mateusz Czech, Łukasz Góra, Wojciech Góra (80.Marcin Gorzko), Marcin Gruszka (46.Michał Paszkowski), Zbigniew Kozber, Karol Ksiądz, Krzysztof Palarczyk, Jarosław Piech, Karol Samulczyk (70.Krzysztof Szostok).