Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

10.04.2022

W 20 kolejce klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór przegrał z Krupińskim Suszec aż 0:3(0:2).

Goście znakomicie rozpoczęli mecz - w 10 minucie strzelili swojego pierwszego gola w tym roku w klasie A i objęli prowadzenie. W 24 minucie było już 0:2. Niestety grający na stojąco Kobiórzanie zostali "ukłuci" jeszcze raz w 83 minucie - kiedy to rzut karny wykorzystał Arkadiusz Neumann.

Niestety wynik padł taki sam jak jesienią w Suszcu. Kobiórzanie zostali rozbici przez Krupińskiego. Najbardziej boli to, że dla zespołu z Suszca były to dopiero pierwsze punkty na wiosnę i pierwsze strzelone bramki.

09.04.2022.(sobota), 17:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Krupiński Suszec 0:3(0:2)

0:1 - Tomasz Biber, 10 min

0:2 - Adrian Prządka, 24 min

0:3 - Arkadiusz Neumann, 83 min (karny)

Sędziowali: Damian Moń (główny) oraz Łukasz Janecki i Krzysztof Chełchowski(asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Aleksander Skrobol (75.Marcin Myszor), Rafał Białas, Radomir Kowalski (46.Adam Grolik)- Patryk Stefaniak (65.Mateusz Kyrcz), Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak (83.Rafał Ulman), Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (46.Bartosz Kozyra), Dawid Jakubczyk (57.Karol Machalica).

Rezerwowi: Błażej Kozyra.

Trener: Mirosław Woźnica.

Krupiński: Wojciech Biber - Michał Mikołajec, Tomasz Urbanek, Szymon Pastuszka, Jacek Porwisz, Adrian Prządka, Marcin Staniek, Dominik Mikołajec (83.Roman Grabiec), Daniel Wieczorek (75.Mateusz Neumann), Arkadiusz Neumann, Tomasz Biber.