Kamil Giel

Utworzono:

04.04.2022

w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

W zaległej, 19 kolejce klasy A, LKS Rudołtowice-Ćwiklice zremisował z Leśnikiem Kobiór 2:2(1:1). Bramki dla Leśnika zdobyli Patryk Maiczek oraz Rafał Pasternak. Śmiało można powiedzieć, że Kobiórzanie stracili 2 punkty, ponieważ rywale strzelili gola w ostatniej akcji meczu.

Mimo tego, że Ruły wyszły w pierwszej połowie na prowadzenie, to wynik po 45 minutach był remisowy - bramkę na 1:1 zdobył po strzale z rzutu wolnego Patryk Maiczek. Na początku drugiej połowy Kobiórzanie wyszli na prowadzenie, a piłka po dośrodkowaniu Radomira Kowalskiego z rzutu rożnego odbiła się od słupka, a w polu bramkowymprzytomnie zachował się Rafał Pasternak, który wepchnął piłkędo bramki. Drużyna Leśnika niestety nie dowiozła wygranej do końca - gospodarze wyrównali w ostatniej minucie meczu.

Leśnik przełamał serię 4 porażek z rzędu, ale zdobył tylko punkt. Czas na zdobycie trzech aby uciec z dolnej części tabeli.

04.05.2022.(środa), 18:00 - Rudołtowice, Wolności

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Grodno Leśnik Kobiór 2:2(1:1)

1:0 - Michał Puchała, 18 min

1:1 - Patryk Maiczek, 37 min

1:2 - Rafał Pasternak, 56 min

2:2 - Kacper Beberok, 90+3 min

Rudołtowice: Antoni Trela - Maciej Mizera, Michał Czmajduch, Kacper Beberok, Marcin Beberok, Michał Puchała, Michał Moroń (75.Artur Lubecki), Maciej Żemła, Dawid Wanot, Vadym Stets (63.Piotr Kolny), Szymon Świerczkowski (78.Paweł Skowron).

Rezerwowi: Mateusz Czmajduch, Wojciech Kremza, Bartosz Kur.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Myszor (70.Bartosz Kozyra), Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski (65.Dmytro Komnatovskyi), Błażej Kozyra (83.Kacper Gniadek) - Adrian Chrobok (45.Rafał Białas), Grzegorz Seweryn, Patryk Stefaniak, Rafał Pasternak, Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (90+1.Dawid Kreczmer).

Rezerwowi: Oskar Terlecki, Mateusz Kyrcz.