Udany rewanż

W 20 kolejce klasy A, Siódemka Tychy przegrała z Grodno Leśnikiem Kobiór 1:3(0:1).

Mimo poważnych problemów kadrowych Leśnika, plus dodatkowa zapiska w kontrakcie, że byli zawodnicy Siódemki - Przemysław Chęś i Igor Gaj nie mogą zagrać w tym spotkaniu, to Kobiórzanie nie mieli problemów z wygraną. Zaczęło się od samobójczego gola bramkarza Siódemki, Tomasza Szkudło, a na początku drugiej połowy zwycięstwo przypieczętowali Łukasz Baran (gol z karnego) oraz Bartosz Gogol. Gospodarzy stać było jedynie na gola z rzutu karnego w końcówce spotkania.

Dzięki tej wygranej i innych korzystnych dla Leśnika rezultatów, Kobiórzanie powrócili na trzecie miejsce w tabeli.

16.04.2023.(niedziela), 16:00 - Edukacji 7, 43-100 Tychy

Siódemka Tychy - Grodno Leśnik Kobiór 1:3(0:1)

0:1 - Tomasz Szkudło, 20 min (samobójcza)

0:2 - Łukasz Baran, 48 min (karny)

0:3 - Bartosz Gogol, 53 min

1:3 - Patryk Bochyński, 88 min (karny)

Sędziowali: Marcin Tokacz (główny) oraz Nikodem Chylaszek i Jakub Osuch (asystenci)

Siódemka: Tomasz Szkudło - Seweryn Gałuszka (60.Gracjan Pytel), Aleksander Lipski (45.Szymon Woźniak), Łukasz Surlas (60.Mikołaj Kotkowski), Kamil Golimowski, Damian Tauliczek, Tomasz Klimas, Patryk Głowacki (60.Patryk Bochyński), Maciej Ludwiczak, Jakub Wrześniewski, Dawid Śmigielski (60.Wojciech Orocz).

Rezerwowi: Michał Hejna, Radosław Olek, Jakub Szachnitowski, Kacper Wójciga.

Trener: Aleksander Lipski.

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra, Adam Grolik, Dawid Fluder, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Patryk Maiczek - Mateusz Kyrcz, Łukasz Baran, Bartosz Gogol (60.Dorian Weiner).

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Karol Machalica, Łukasz Morcinek, Rafał Pasternak, Igor Gaj.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Mikołaj Kotkowski (90+1.faul), Maciej Ludwiczak (90+2.niesp.zach.) - Patryk Maiczek (44.faul), Paweł Utrata (87.niesp.zach.), Rafał Pasternak (po meczu, rezerwowy, niesp.zach.).

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.