Stal - Leśnik 3:0

W 7 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przegrał w Chełmie Śląskim ze Stalą 3:0(2:0).

W tym meczu z powodu kontuzji oraz innych spraw zabrakło aż 9 zawodników (Rafal Białas, Błażej Kozyra, Adam Grolik, Daniel Wierzbicki, Adrian Chrobok, Marcin Myszor, Rafał Pasternak, Kacper Gniadek, Paweł Pasternak). Stal była więc faworytem tego spotkania, lecz Leśnik nie zagrał źle. W 15 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Grzegorza Olesia. Kiedy wydawało się, że wynikiem 1:0 zakończy się pierwsza połowa, na nasze nieszczęście ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry podwyższył prowadzenie. Ostatniego gola na 3:0 strzelił Krzysztof Kściuk w ostatniej minucie meczu.