Najciekawsze mecze: sezon 2019/2020

Z racji tego, że runda wiosenna klasy A na ten moment jest zawieszona, przypomnimy sobie najciekawsze mecze Leśnika z ostatnich kilku/kilkunastu sezonów. Zaczniemy od aktualnego. W tym sezonie Kobiórzanie są beniaminkiem - po 3 latach gry w klasie B, wracamy do klasy A. Kobiórzanie po rundzie jesiennej zajmują 13 miejsce - zdobyli 15 punktów.

Zdecydowanie meczem, który najbardziej zapadł nam w pamięć, było spotkanie 13 kolejki w Suszcu, z Krupińskim. Kobiórzanie przegrywali 2:0 po 8 minutach. W 25 minucie czerwoną kartkę obejrzał Daniel Wierzbicki i Kobiórzanie musieli grać przez 65 minut w osłabieniu. Na początku drugiej połowy kontaktowego gola zdobył Rafał Białas. W 70 minucie Drugą czerwoną kartkę obejrzał zawodnik Leśnika (Maksymilian Kloc), a ku zaskoczeniu wszystkich, dwie minuty później Leśnik doprowadził do remisu. W 90 minucie Rafał Białas obejrzał czerwoną kartkę i Leśnik musiał dokończyć mecz w ósemkę. Niestety, w czwartej minucie doliczonego czasu gry, gospodarze strzelili zwycięskiego gola.

Pełna relacja z meczu tutaj>>.

Skrót tego meczu, udostępniony na youtube przez profil Krupińskiego Suszec:

Oprócz meczu z Krupińskim warto odnotować:

- Pierwszy mecz po powrocie - również z beniaminkiem - z Polonią II Łaziska Górne (1:1) - relacja z meczu tutaj>>.

- Pierwsza wygrana po powrocie do klasy A - 3 kolejka - z Bojszowami (1:0) - relacja z meczu tutaj>>.

- 8 bramek w meczu 8 kolejki - z Polonią Międzyrzecze (4:4) - relacja z meczu tutaj>>.