15.06.2021

RELACJA Z FP UNII:

Remisowo z Gardawicami .

W dniu 13.06 Niedziela Seniorzy Unii Bieruń Stary rozegrali 26 kolejkę Future Sport Klasa A, grupa Tychy .

Po pierwszej połowie Nasza Unia przegrywała 0:1 i do szatni to drużyna Gości schodziła z jednobramkową zaliczką.

Druga połowa to kolejna odsłona wyrównanego pojedynku między obiema drużynami i wymiana ciosów.

Ostatecznie po rzucie karnym, który skutecznie zamienił na bramkę Przemysław Wawoczny oraz bramce samobójczej Gości remisujemy 2:2 w meczu u siebie.

RELACJA Z FP LKS-u GARDAWICE:

Unia Bieruń Stary 2-2 LKS Gardawice

Myślę, że remis w tym spotkaniu jest sprawiedliwy. Pierwsza połowa przebiegła spokojnie z lekka przewagą naszej drużyny. Po stałym fragmencie gry, bramkę zdobył Mazur Tomasz

Po zmianie stron drużyna gospodarzy śmielej nacierała na naszą bramkę, ale tego dnia w dobrej dyspozycji był nasz golkiper 'Jagieł'.

Niestety błąd indywidualny przyczynił się do straty pierwszego gola... samobója.

Następnego gola również strzelają gospodarze z rzutu karnego. Do końca widać było, że piłkarze chcą wywieś aby punkt i w samej końcówce po zamieszaniu gola zdobył Karol Kiel