Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

01.07.2021

W 30 kolejce klasy A, LKS Gardawice przegrał na własnym boisku z Leśnikiem Kobiór 1:2(0:2). Bramki dla Leśnika strzelili w pierwszej połowie: Adrian Chrobok - na samym początku spotkania, oraz Karol Jakubczyk - w 21 minucie.

Gospodarze zaraz po wznowieniu drugiej połowy zdobyli kontaktowego gola za sprawą Tomasza Mazura. Później obie drużyny nie zdołały już strzelić bramek, więc 3 punkty pojechały do Kobióra.

Pierwszy raz w tym sezonie Leśnik zostaje liderem klasy A - przynajmniej do niedzieli. Wtedy odbędzie się mecz pomiędzy Siódemką Tychy a JUW-e Jaroszowice. Jeśli JUW-e wygra, to ten zespół awansuje zostanie mistrzem klasy A i awansuje do okręgówki. Jeśli nie - awans świętować będą Kobiórzanie. LKS Studzionka w dniu dzisiejszym, straciła matematyczne szanse na awans.

30.06.2021.(środa), 18:00 - Orzesze, Katowicka 112

LKS Gardawice - Leśnik Kobiór 1:2(0:2)

0:1 - Adrian Chrobok, 2 min

0:2 - Karol Jakubczyk, 21 min

1:2 - Tomasz Mazur, 48 min

Sędziowali: Marcin Stoń (główny)

Gardawice: Michał Jagielka - Tomasz Szołtysek (67.Kamil Strzoda), Sebastian Sidor, Marcin Pańczyk, Marcin Pach, Bartosz Myszor, Tomasz Mazur, Mateusz Koziarz, Karol Kiel, Mateusz Żak, Marlon Potoczny (62.Adam Bryłka).

Rezerwowi: Bartosz Sobota, Konrad Mazur.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Leśnik: Michał Woźnica - Mateusz Czechowski (46.Bartosz Gogol), Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski (37.Marcin Myszor), Błażej Kozyra - Adam Grolik (56.Krzysztof Jaromin), Karol Jakubczyk, Adrian Chrobok (63.Rafał Ulman), Rafał Białas, Karol Machalica (46.Patryk Maiczek) - Dawid Jakubczyk.

Rezerwowi: Rafał Sosnowski, Krzysztof Gruszka.