LKS Studzionka Gospodarze
Grodno Leśnik Kobiór Goście

LKS Studzionka
LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

Dawid Jakubczyk niesp.zach.

Karol Sodzawiczny Trener
Krzysztof Szymbara Kierownik drużyny
Ryszard Mazur Fizjoterapeuta
Karol Machalica Opieka medyczna
Paweł Pasternak Fizjoterapeuta
Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener

13.06.2021

W 26 kolejce klasy A, lider - LKS Studzionka pokonał Leśnika Kobiór 3:2(2:1).

Mecz rozpoczął się znakomicie dla Leśnika. W 18 minucie za sprawą Karola Jakubczyka goście wyszli na prowadzenie. Później jednak dwa mocne uderzenia gospodarzy w ciągu pięciu minut (gole Roberta Dunata i Kamila Szwedy), sprawiły, że Studzionka prowadziła do przerwy 2:1. W drugiej połowie Leśnik musiał odrabiać straty. Kobiórzanom, a konkretnie Karolowi Jakubczykowiudało się zdobyć gola na 2:2, ale sędzia odgwizdał spalonego. Zamiast 2:2, kilka chwil później było już 3:1 i sytuacja Leśnika była coraz gorsza. Kobiórzanie nie poddawali się, czego efektem była bramka Radomira Kowalskiego w 75 minucie z rzutu wolnego. Niestety na więcej nie starczyło czasu i pierwsza porażka od 18 meczów stałą się faktem.

Porażka ta sprawiła, że tracimy do lidera ze Studzionki już 9 punktów, więc aby ich przeskoczyć w tabeli, Kobiórzanie w czterech ostatnich musieli by zdobyć 12 punktów, a Studzionka w swoich trzech ostatnich - maksymalnie dwa.

13.06.2021.(niedziela), 17:00 - Studzionka, Karola Miarki 6

LKS Studzionka - Leśnik Kobiór 3:2(2:1)

0:1 - Karol Jakubczyk, 18 min

1:1 - Robert Dunat, 28 min

2:1 - Kamil Szweda, 33 min

3:1 - Radosław Rakowski, 65 min

3:2 - Radomir Kowalski, 75 min

Sędziowali: Paweł Dziopak(główny) oraz Sebastian Hutny i Tomasz Kuźniarz (asystenci)

Studzionka: Szymon Dunat - Marcin Konieczny, Robert Dunat, Kamil Szweda (79.Adam Bańczyk), Marek Skipioł, Aleksander Skipioł (75.Mateusz Dragon), Kajetan Idus (27.Artur Gaciek), Karol Sodzawiczny, Marcin Domin, Błażej Bączkiewicz (68.Marcin Czerwiński), Radosław Rakowski.

Rezerwowi: Filip Kozik, Stanisław Kowalczyk, Dominik Foks.

Trener: Karol Sodzawiczny.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Marcin Myszor), Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski, Mateusz Czechowski - Dawid Jakubczyk (85.Bartosz Gogol), Adrian Chrobok (55.Patryk Maiczek), Rafał Pasternak, Rafał Białas, Grzegorz Seweryn (65.Bartosz Kozyra), Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Rafał Ulman, Rafał Sosnowski, Krzysztof Jaromin.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Aleksander Skipioł (43.faul), Radosław Rakowski (53.faul), Marcin Czerwiński (90.faul) - Dawid Jakubczyk (51.niesp.zach.)

RELACJA Z FP LKS-u STUDZIONKA:

Emocje aż do ostatniej minuty, jednakże 3 punkty zostają w Studzionce!

LKS Studzionka 3:2 Leśnik Kobiór

16’ 0:1

28’ 1:1  Dunat R

33’ 1:2  Szweda K