Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
4 2P -1
LKS Gardawice Goście

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Grzegorz Seweryn niesp.zach.

Dawid Szier
Robert Sternal
Damian Tomala
Dominik Kukiełka

Robert Hauffe Opieka medyczna
Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener
Tomasz Szołtysek Trener

13.11.2020

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała zawody Leśnik Kobiór – LKS Gardawice (na boisku 6:1) z dnia 13.03.21. na wynik 6:0 w.o. na korzyść drużyny LEŚNIK KOBIÓR. W drużynie LKS Gardawice wystąpił nieuprawniony zawodnik do w/w rozgrywek. (Regulamin ramowy § 43 pkt 1.7.)

w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (29 listopada, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

W zaległym meczu 15 kolejki klasy A, Leśnik Kobiór wysoko wygrał z LKS-em Gardawice - 6:1(2:1). Hat-trickiem popisał się lider klasyfikacji strzelców klasy A - Karol Jakubczyk, po jednym golu strzelili Rafał Białas oraz Rafał Pasternak, oraz padło jedno trafienie samobójcze. Goście strzelili z rzutu karnego.

Mecz rozpoczął się od kuriozalnego samobója. Grzegorz Seweryn strzelał z prawej strony, piłka odbiła się od obrońcy Leśnika i poszybowała wysoko w górę. Na szóstym metrze stał niepilnowany grający trener Gardawic - Tomasz Szołtysek i strzałem z kolana niedał szans swojemu bramkarzowi. Po tym golu do głosu doszli goście i w 21 minucie nasz obrońca poszedł na raz i goście wywalczyli rzut karny. Skutecznym ezgekutorem okazał się Sebastian Sidor. Mecz nie był porywającym widowiskiem i w pierwszej połowie oba zespoły nie miały stuprocentowych okazji. Na szczeście Kobiórzanie w 43 minucie zdobyli gola do szatni. Mocny strzał po ziemi, z 11 metra, Rafała Pasternaka odbił się od obrońcy Gardawic i wpadł do bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od awantury. W polu karnym padł Grzegorz Seweryn, Kobiórzanie grali dalej, a dodatkowo goście stanęli i reklamowali spalonego. Dawid Jakubczyk wystawił piłkę Karolowi a ten zdobył trzecią bramkę dla Leśnika. Protesty gości skończyły się tak, że jeden z zawodników dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Goście musieli grać 40 minut w dziesięciu. Od tej pory mecz był nerwowy i brzydki. Kobiórzanie wykorzystali grę w przewadze i zdobywali kolejne bramki. Dziesięć minut później Dawid Jakubczyk dziubnął piłkę obrońcy, przejął ją Karol, wyszedł sam na sam i zdobył swojego drugiego gola. Następną bramkę zdobył kapitan - Rafał Białas, który najpierw wywalczył piłkę, a później strzałem z prawej nogi z około 11 metrów zdobył kolejnego gola. W 77 minucie faulowany w polu karnym był Rafał Pasternak, a jedenastkę wykorzystał Karol Jakubczyk, który w drugim meczu z rzędu skompletował hat-tricka. Zwycięstwo mogło być okazalsze, ale najpierw strzał Marcina Myszora dobrze obronił bramkarz, a później strzał Patryka Maiczka sprzed linii bramkowej wybił obrońca.

13.03.2021.(sobota), 15:30 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Gardawice 6:1(2:1)

1:0 - Tomasz Szołtysek, 5 min (samobójcza)

1:1 - Sebastian Sidor, 21 min (karny)

2:1 - Rafał Pasternak, 43 min

3:1 - Karol Jakubczyk, 51 min

4:1 - Karol Jakubczyk, 60 min

5:1 - Rafał Białas, 70 min

6:1 - Karol Jakubczyk, 77 min (karny)

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksander Frejowskii Jacek Zawiśliński(asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Mateusz Czechowski, Aleksander Skrobol, Marcin Myszor, Błażej Kozyra (46.Adam Grolik) - Grzegorz Seweryn (65.Karol Machalica), Rafał Białas (73.Bartosz Kozyra), Radomir Kowalski (76.Patryk Maiczek), Rafał Pasternak (89.Rafał Ulman), Bartosz Gogol (46.Dawid Jakubczyk)- Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Rafał Sosnowski.

Trener: Mirosław Woźnica.

Gardawice: Michał Jagiełka - Tomasz Szołtysek (80.Robert Sternal), Mateusz Koziarz, Bartłomiej Fabian, Marcin Pach, Marlon Potoczny (65.Dominik Kukiełka), Bartosz Myszor, Mateusz Kołodziej, Grzegorz Kołodziej, Marcin Pańczyk (83.Dawid Szier), Sebastian Sidor.

Rezerwowi: Damian Tomala.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Żółte kartki: Grzegorz Seweryn (59.niesp.zach.) - Sebastian Sidor (15.), Bartłomiej Fabian (24.,51.), Bartosz Myszor (52.), Mateusz Kołodziej (60.)

Czerwona kartka: Bartłomiej Fabian (51.druga żółta)