Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

29.10.2020

w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

W zaległym meczu 11 kolejki klasy A, Leśnik Kobiór zremisował bezbramkowo z liderem rozgrywek - LKS-em Studzionką.

W pierwszej połowie Leśnik był stroną przeważającą - miał 4 stuprocentowe okazje, najlepszą miał kapitan - Adrian Chrobok, który wyszedł sam na sam z Szymonem Dunatem, ale bramkarz Studzionki okazał się lepszy. Z kolei goście najlepszą okazję mieli po zamieszaniu po rzucie rożnym -> piłkę zmierzającą do bramki Leśnika wybił obrońca. W drugiej połowie nie było już klarownych szans do zdobycia bramki. Wydaje się, że remis jest sprawiedliwym wynikiem, jednak Kobiórzanie mogą odczuwać lekki niedosyt.

31.10.2020.(sobota), 14:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Studzionka 0:0

Sędziowali: Dawid Konieczny (główny) oraz Łukasz Janecki i Damian Tymona (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Mateusz Czechowski, Marcin Myszor, Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra - Karol Jakubczyk, Rafał Białas, Adam Grolik (67.Karol Machalica), Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn - Dawid Jakubczyk (65.Patryk Maiczek).

Rezerwowi: Piotr Szewczyk, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica.

Studzionka: Szymon Dunat - Artur Gaciek, Jakub Goraus (50.Tomasz Czerwiński), Marcin Konieczny, Robert Dunat, Mateusz Dragon (75.Dominik Foks), Kajetan Idus (80.Adam Bańczyk), Marcin Czerwiński, Marcin Domin, Stanisław Kowalczyk (60.Kamil Szweda), Błażej Bączkiewicz.

Rezerwowi: Mateusz Słomka, Filip Kozik, Kacper Pfeifer.

Trener: Błażej Bączkiewicz.

Żółte kartki: Adam Grolik (32.faul), Grzegorz Seweryn (77.faul), Rafał Białas (86.faul) - Artur Gaciek (80.faul).