Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

20.09.2020

W 7 kolejce klasy A, Leśnik Kobiór wygrał na własnym boisku z LKS-em Woszczyce 3:2(2:1).

Mecz kapitalnie rozpoczął się dla Leśnika. Kobiórzanie już w 4 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Karola Jakubczyka. W 33 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Patryk Maiczek, który wszedł na boisko 3 minuty wcześniej, za kontuzjowanego Piotra Szewczyka. Goście przed przerwą odpowiedzieli golem Łukasza Todorskiego, dla którego było to 9 trafienie w tym sezonie, w klasie A.

Tak samo dobre wejście na boisko jak Patryk Maiczek, miał Bartosz Gogol. 18-latek wszedł w przerwie i już w 50 minucie podwyższył prowadzenie. Nerwowo zrobiło się w 83 minucie, kiedy goście zdobyli bramkę kontaktową. Do końca meczu dążyli do wyrównania, ale bardzo dobre interwencje bramkarza, nie pozwoliły zdobyć trzeciej bramki Woszczycom. Goście w końcówce meczu zobaczyli dwie czerwone kartki (w tym jeden rezerwowy), a w całym meczu, aż dziewięć zółtych.

Dzięki tej wygranej Leśnik awansował na czwarte miejsce w tabeli.

20.09.2020.(niedziela), 16:30 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Woszczyce 3:2(2:1)

1:0 - Karol Jakubczyk, 4 min

2:0 - Patryk Maiczek, 33 min

2:1 - Łukasz Todorski, 39 min

3:1 - Bartosz Gogol, 50 min

3:2 - Maksymilian Kloc, 83 min (samobójcza)

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksander Frejowskii Aleksandra Łapa(asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Maksymilian Kloc), Mateusz Czechowski (65.Rafał Sosnowski), Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra (86.Krzysztof Jaromin) - Grzegorz Seweryn (71.Dawid Jakubczyk), Adrian Chrobok (60.Marcin Myszor), Rafał Białas, Karol Machalica (46.Bartosz Gogol), Karol Jakubczyk - Piotr Szewczyk (30.Patryk Maiczek).

Rezerwowi: -.

Trener: Mirosław Woźnica.

Woszczyce: Paweł Świętek - Rafał Małecki, Tomasz Pietrzok, Piotr Majerczyk (46.Daniel Kaszok), Karol Pitlok, Michał Pijarski, Robert Tkocz, Kacper Janoska (65.Sebastian Olszewski), Adrian Rezner (55.Jakub Kubacki), Łukasz Todorski, Kamil Brożyński.

Rezerwowi: Dawid Kancelista, Jarosław Hańczur, Łukasz Piórek.

Trener: Daniel Kaczor.

Żółte kartki: Rafał Białas (70.faul), Patryk Maiczek (75.faul) - Daniel Kaszok (34.niesp.zach. - na ławce, 89.faul), Jarosław Hańczur (34.niesp.zach. - na ławce), Michał Pijarski (45.faul), Paweł Świętek (51.niesp.zach.), Łukasz Todorski (77.faul), Karol Pitlok (80.faul), Łukasz Piórek (90.niesp.zach. - na ławce,90.niesp.zach. - na ławce)

Czerwone kartki: Daniel Kaszok (89.druga żółta), Łukasz Piórek (90.druga żółta)

RELACJA Z FP LKS-u WOSZCZYCE:

7 kolejka Future Sport Klasa A :

Leśnik Kobiór 3-2 LKS Woszczyce

(Todorski, sam.)

Momentami dobra gra, w efekcie zero punktów w niedzielne popołudnie. Gratulacje dla Leśnika za skuteczność. Wyrównana liga daje w tym roku szanse na odrabianie strat i przemyślenie paru spraw. Do zobaczenia za tydzień!