Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

08.09.2019

W meczu 5 kolejki klasy A LKS Studzionka pokonała na własnym boisku Leśnik Kobiór 2:1(1:0). Po 45 minutach gospodarze prowadzili 1:0 po golu Wojciecha Czerwińskiego. Na początku drugiej połowy - w 54 minucie na 2:0 podwyższył Kamil Kreja. Kobiórzanie rzucili się do odrabiania strat - niestety bramkarz Studzionki - Szymon Dunat - rozegrał mecz życia. Stuprocentowych okazji niewykorzystali Marcin Myszor, Karol Jakubczyk, Daniel Wierzbicki czy Rafał Białas. Dunat skapitulował w końcu w 79 minucie po strzale Patryka Maiczka. Ale 3 minuty później potwierdził, że był to jego dzień - obronił rzut karny wykonany przez Rafała Białasa.

.

08.09.2019.(niedziela), 17:00 - Studzionka

LKS Studzionka - Leśnik Kobiór 2:1(1:0)

1:0 - Wojciech Czerwiński, 10 min

2:0 - Kamil Kreja, 54 min

2:1 - Patryk Maiczek, 79 min

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Aleksander Frejowski i Łukasz Gąsior (asystenci)

Studzionka: Szymon Dunat - Adam Bańczyk (70.Stanisław Kowalczyk), Błażej Bączkiewicz, Tomasz Czerwiński, Wojciech Czerwiński (70.Mateusz Placek), Marcin Domin, Robert Dunat, Kajetan Idus (78.Kacper Pfeifer), Marcin Konieczny, Kamil Kreja (55.Marcin Czerwiński), Jakub Placek.

Rezerwowi: Kamil Dawid, Mateusz Słomka, Filip Kozik.

Trener: Karol Sodzawiczny.

Leśnik: Robert Hauffe - Marcin Myszor (75.Krzysztof Jaromin), Rafał Sosnowski, Błażej Kozyra, Karol Machalica - Adam Grolik, Grzegorz Seweryn (75.Sebastian Suchan), Rafał Białas, Daniel Wierzbicki, Patryk Maiczek (86.Łukasz Berski) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Mateusz Kubik, Kacper Gniadek, Paweł Pasternak, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Marcin Konieczny (80.faul), Marcin Czerwiński (84.faul) - Daniel Wierzbicki (49.faul), Adam Grolik (81.faul).

W 82 minucie Rafał Białas (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Szymon Dunat obronił)