Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

02.09.2019

W 4 kolejce klasy A Leśnik Kobiór zremisował w derbowym spotkaniu ze Zniczem Jankowice 1:1(0:0). Leśnik w pierwszej połowie miał optyczną przewagę, ale Kobiórzanom dopiero w drugiej połowie udało się strzelić gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznym strzałem popisał się prawy obrońca Leśnika - Maksymilian Kloc. Niestety Leśnik tylko 9 minut cieszył się z prowadzenia. Po długiej piłce zza plecy obrońców w sytuacji sam na sam naszego bramkarza pokonał Kacper Kaminski. Był to 5 punkt zdobyty przez Leśnika w tym sezonie, a pierwszy Znicza.

31.08.2019.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Znicz Jankowice 1:1(0:0)

1:0 - Maksymilian Kloc, 50 min

1:1 - Kacper Kamiński, 59 min

Sędziowali: Leszek Pałys (główny) oraz Marek Modrzik i Justyna Ambrosiewicz (asystenci)

Leśnik: Mateusz Kubik - Maksymilian Kloc, Błażej Kozyra, Adam Grolik, Karol Machalica - Rafał Białas, Grzegorz Seweryn (60.Kacper Gniadek), Daniel Wierzbicki, Adrian Chrobok (65.Sebastian Suchan), Patryk Maiczek (80.Paweł Pasternak) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Łukasz Berski.

Trener: Mirosław Woźnica

Znicz: Rafał Janosz - Adam Bałuch, Kamil Kosek, Paweł Oszek, Mateusz Bałuch, Kamil Błażyca, Radosław Chrobok, Paweł Paliczka, Kacper Kamiński (82.Mateusz Adamus), Dominik Serafin, Mateusz Kraus (70.Mateusz Janosz)

Rezerwowi: Mateusz Faj, Dawid Lazar, Adam Cholewa, Jakub Szromczyk, Dawid Błąkała.

Trener: Mateusz Bałuch.

Żółte kartki: Patryk Maiczek (35.faul) - Kamil Kosek (25.faul).