Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Kamil Giel Kierownik drużyny
Artur Ginowicz Trener

16.08.2019

Mecz w Kobiórze stał na bardzo dobrym poziomie - grał była bardzo szybka i piłkarze obu drużyn walczyli o każdy centymetr boiska. Goście na początku spotkania mieli jedną stuprocentową sytuację - jeden w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Leśnika. Później do głosu doszli gospodarze, lecz nie potrafili pokonać Bartłomieja Śmieszka. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70 minucie. Po błędzie obrony z kliku metrów piłkę do bramki wpakował Krzysztof Gajda. 4 minuty później po rzucie rożnym jeden z zawodników Gardawic strzałem głową trafił w poprzeczkę i po ogromnym zamieszaniu w polu karnym strzałem z 5 metrów Tomasz Pietrzok ustalił wynik spotkania. Leśnik walczył do końca, lecz mimo dobrych okazji nie strzelił kontaktowego gola.

20.05.2017.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:2(0:0) LKS Woszczyce

0:1 - Krzysztof Gajda, 70 min

0:2 - Tomasz Pietrzok, 74 min

Sędziowali: Adam Draczyński (główny) oraz Krystian Dyjas i Grzegorz Kluczniok (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Maksymilian Kloc, Dominik Bam, Michał Oślislok, Paweł Zienkiewicz - Jakub Olchawa (78.Adam Grolik), Rafał Białas, Bartosz Kozyra (76.Karol Machalica) - Paweł Paliczka, Rafał Pasternak, Patryk Maiczek (85.Paweł Pasternak)

Rezerwowi: Krzysztof Jaromin, Marcin Zienkiewicz.

Trener: Adrian Cebula.

Woszczyce: Bartłomiej Śmieszek - Tomasz Pietrzok, Piotr Pochel, Daniel Salata, Tomasz Pająk, Dawid Kukułka (52.Rafał Dziuba), Robert Tkocz, Łukasz Kopytko, Krzysztof Gajda, Kamil Bociański (82.Stefan Mycoń), Daniel Kaszok.

Rezerwowi: -.

Trener: Artur Ginowicz.

Żółte kartki: Rafał Pasternak (29.faul), Bartosz Kozyra (31.niesp.zach.), Patryk Maiczek (85.faul).