Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

24.08.2019

Pierwsza bramka dla gości padła w 27 minucie spotkania. Centra z rzutu rożnego i skutecznym strzałem z 5 metrów popisał się niepilnowany w polu karnym Adam Cyrulik. W 39 minucie było już 0:2. Po wstrzeleniu piłki z lewej strony wzdłuż bramki Leśnika, piłkę do bramki z najbliższej odległości wepchnął Łukasz Czerwiński. W 60 minucie padła kontaktowa bramka dla Leśnika. Paweł Paliczka wykorzystał dobre prostopadłe podanie od Marka Jędyczka i pokonał bramkarza Studzionki. Niestety zapędy Leśnika ostudził w 76 minucie Marcin Czerwiński zdobywając trzeciego gola dla gości. 4 minuty później arbiter podyktował rzut karny dla Studzionki, a skutecznym egzekutorem okazał się kapitan drużyny - Adam Cyrulik, dla którgo była to drug bramka w tym spotkaniu.

26.05.2016.(czwartek, 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:4(0:2) LKS Studzionka

0:1 - Adam Cyrulik, 27 min

0:2 - Łukasz Czerwiński, 39 min

1:2 - Paweł Paliczka, 60 min

1:3 - Marcin Czerwiński, 76 min

1:4 - Adam Cyrulik, 80 min (karny)

Sędziowali: Paweł Kłyk (główny) oraz Mirosław Gretka i Marcin Stoń (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski (46.Marcin Zienkiewicz), Marcin Myszor, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Paweł Targiel, Rafał Pasternak, Dawid Kulisz - Paweł Paliczka, Marek Jędyczek, Bartosz Kozyra (46.Rafał Ulman).