LKS Studzionka Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

24.08.2019

W tym meczu zdecydowanym faworytem byli gospodarze, co było widać od pierwszych minut. Nie wykorzystali oni jednak kilku dobrych okazji, a świetnie interweniował Michał Woźnica. Pierwsza bramka padła "dopiero" w 19 minucie. Strata piłki w polu karnym i Robert Dunat strzałem z około 16 metrów pokonał bramkarza Leśnika. W 36 minucie rzut rożny i z około 10 metrów Kamilowi Kreji tak siadła piłka na nogę, że prawie zerwała siatkę w bramce Leśnika. 4 minuty później o sobie dał znać najlepszy strzelec klasy A - Łukasz Czerwiński. Centra z lewej strony, z piłką minął się obrońca Leśnika, a Czerwiński strzałem w krótki róg podwyższył prowadzenie. W 55 minucie na boisko wszedł Kajetan Idus, który kilka chwil później kapitalnym wolejem z 16 metrów zdobył czwartą bramkę dla Studzionki. Ten sam zawodnik w 65 minucie minął dwóch zawodników i strzałem w długi róg zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu. Gospodarze chcieli strzelać kolejne bramki, ale zapomnieli o obronie. Wykorzystał to nasz najlepszy strzelec - Tomasz Zawadzki, który najpierw w 76 minucie po dobrej akcji zdobył swojego pierwszego gola, a w 90 minucie dołożył drugiego po indywidualnym rajdzie.

31.10.2015.(sobota), 14:00 - Studzionka

LKS Studzionka 5:2(3:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Robert Dunat, 19 min

2:0 - Kamil Kreja, 36 min

3:0 - Łukasz Czerwiński, 40 min

4:0 - Kajetan Idus, 59 min

5:0 - Kajetan Idus, 65 min

5:1 - Tomasz Zawadzki, 76 min

5:2 - Tomasz Zawadzki, 90 min

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Andrzej Celder i Aleksander Frejowski (asystenci)

Studzionka: Szymon Dunat - Daniel Król (46.Krzysztof Hałat), Paweł Spyra, Adam Cyrulik, Karol Sodzawiczny, Łukasz Czerwiński, Adam Gruszka, Marcin Czerwiński (60.Piotr Karwowski), Robert Dunat (70.Rafał Skipioł), Kamil Kreja (55.Kajetan Idus), Marcin Konieczny.

Rezerwowi: Daniel Wilk, Sebastian Kreja, Błażej Bączkiewicz.

Trener: Daniel Król.

Leśnik: Michał Woźnica - Bartosz Kozyra, Dominik Bam, Marcin Myszor, Błażej Kozyra - Paweł Targiel (74.Tomasz Kłakus), Tomasz Zawadzki, Paweł Paliczka - Marcin Zienkiewicz (46.Łukasz Berski), Rafał Ulman (46.Krzysztof Trela), Marcin Koterla (84.Krzysztof Gruszka)

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Marcin Czerwiński (51.faul), Adam Cyrulik (71.niesp.zach.) - Łukasz Berski (71.niesp.zach.)