LKS Studzionka Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

28.07.2020

Niespodziewanie to gospodarze dosyć szybko wyszli na prowadzenie. W 9 minucie Łukasz Czerwiński z około 11 metrów strzelił po ziemi w długi róg i Studzionka cieszyła się ze strzelenia gola. 10 minut później był już jednak remis. Długie podanie Suchana, nieporozumienie obrońcy Studzionki z bramkarzem wykorzystał Rafał Kalinowski i wpakował piłkę do bramki.

W drugiej połowie Leśnik zaczął grać dobrze piłką, ale znów gospodarze objęli prowadzenie. W 68 minucie spotkania został zablokowany strzał, jeden z graczy gospodarzy zgrał piłkę głową na metr przed bramkę gdzie był Łukasz Czerwiński. Zawodnik ten nie miał problemów ze strzeleniem do pustej bramki i zdobył swojego drugiego gola. Po tej sytuacji do zdecydowanych ataków ruszył Leśnik. Najpierw fantastyczny strzał z 30 metrów Sebastiana Suchana obronił bramkarz Studzionki, później Marek Jędyczek trafił w poprzeczkę, Paweł Myszor niewykorzystał sytuacji sam na sam i Rafał Ulman nie trafił do pustej bramki. Ale udało się w właściwie w najmniej oczekiwanej sytuacji. Doliczony czas gry, centra Marcina Myszora po ziemi na 5 metr, dwóch obrońców zderzyło się ze sobą, nie zrozumieli się również z bramkarzem i piłka wpadła do bramki. Po rozpoczęciu gry Leśnik odebrał piłkę i Marcin Myszor wyszedł sam na sam z Szymbarą, ale to bramkarz gospodarzy był górą w tej sytuacji.

19.10.2014.(niedziela), 15:00 - Studzionka

LKS Studzionka 2:2(1:1) Leśnik Kobiór

1:0 - Łukasz Czerwiński, 9 min

1:1 - Rafał Kalinowski, 20 min

2:1 - Łukasz Czerwiński, 68 min

2:2 - Adam Cyrulik, 90+1 min (samobójcza)

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Sonia Zawisz i Aleksander Frejowski (asystenci)

Studzionka: Andrzej Szymbara - Daniel Król, Adam Cyrulik, Karol Sodzawiczny, Adam Goszcz (70.Kamil Wesołek), Kajetan Idus, Marcin Konieczny, Damian Gruszka, Krzysztof Hałat (80.Marek Białas), Łukasz Czerwiński, Rafał Skipioł (50.Kamil Kreja).

Rezerwowi: Paweł Spyra, Sebastian Godziek.

Trener: Henryk Paszek.

Leśnik: Tomasz Kłakus (8.Paweł Targiel) - Sebastian Suchan, Marcin Myszor, Robert Hyba, Paweł Myszor - Rafał Białas, Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki - Rafał Kalinowski (73.Bartosz Kozyra), Patryk Serafin (68.Rafał Ulman), Marek Jędyczek.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Dawid Szromek.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Rafał Skipioł (28.faul), Damian Gruszka (55.faul), Daniel Król (87.faul) - Patryk Serafin (57.faul).