Grodno Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Kamil Giel Kierownik drużyny
Szymon Stawowy Trener

30.07.2020

Mecz dobrze ułożył się dla Leśnika. W 12 minucie Tomasz Zawadzki wyszedł sam na sam z bramkarzem gości. Został sfaulowany przez wychodzącego z bramki Czmajducha, który został wyrzucony z boiska. Niespodziewanie goście objęli prowadzenie w 24 minucie meczu. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i Sebastian Suchan sfaulował zawodnika gości. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Arkadiusz Bieszczad i otworzył wynik spotkania. W 37 minucie Marcin Myszor podał do Marka Jędyczka, ten podbił sobie piłkę i strzelił nie do obrony z woleja. 20 minut później gospodarze wyszli na prowadzenie. Centra Dawida Kulisza z lewej strony do Jędyczka, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Leśnik ciągle atakował by strzelać kolejne gole, ale do goście wyprowadzając kontrę doprowadzili do wyrównania. Długie podanie do Łukasza Bałucha, który strzałem po ziemi w długi róg pokonał Pawła Targiela. Leśnik nie dawał za wygraną i za wszelką cenę chciał zdobyć zwycięskiego gola. Udało się to 4 minuty później. Rafał Pasternak swoją indywidualną akcję zakończył pięknym strzałem z lewej nogi.

13.09.2014.(sobota), 16:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 3:2(1:1) LKS Rudołtowice-Ćwiklice

0:1 - Arkadiusz Bieszczad, 24 min (karny)

1:1 - Marek Jędyczek, 37 min

2:1 - Marek Jędyczek, 57 min (głową)

2:2 - Łukasz Bałuch, 80 min

3:2 - Rafał Pasternak, 84 min

Sędziowali: Krzysztof Tymek (główny) oraz Damian Drabik i Tomasz Sitko (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Sebastian Suchan, Marcin Myszor, Robert Hyba, Bartosz Kozyra - Rafał Białas, Dawid Kulisz (87.Rafał Kalinowski), Adrian Chrobok - Marek Jędyczek (90+1.Rafał Ulman), Tomasz Zawadzki (62.Patryk Serafin), Rafał Pasternak.

Rezerwowy: Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Rudołtowice: Mateusz Czmajduch - Marcin Beberok, Marcin Janusz, Arkadiusz Bieszczad, Marcin Żemła, Mateusz Kur (60.Marek Kątny), Paweł Czmajduch, Michał Majnusz (70.Paweł Lebuda), Damian Luks, Bartłomiej Czernik (55.Rafał Brańka), Łukasz Bałuch.

Rezerwowy: Bartosz Kur.

Trener: Szymon Stawowy.

Żółte kartki: Marcin Myszor (32.niesp.zach.) - Łukasz Bałuch (24.niesp.zach), Marcin Beberok (37.faul).

Czerwona kartka: Mateusz Czmajduch (12.faul).