Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

25.07.2020

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Leśnika. Ku zaskoczeniu kibiców gospodarzy ich zespół nie potrafił wyjść przed 20 minut z własnej połowy. W 9 minucie została zdobyta pierwsza bramka na nowym stadionie Sokoła. Niespełna 16-letni Tomasz Zawadzki z woleja uderzył w samo okienko bramki ! 3 minuty później było już 0:2. Krótkie rozegranie z rzutu rożnego, Dawid Kulisz podał do Rafała Pasternaka, ten podbiegł z piłką do środka i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Później Leśnik miał okazje na kolejne gole, lecz strzał Rafała Pasternaka z kilku metrów został zablokowany, Zawadzkiemu uciekła piłka w sytuacji sam na sam, a Marek Jędyczek minimalnie chybił. Jednak co się odwlecze... Doliczony czas gry, centra Suchana w pole karne Jędyczek próbował główkować w asyście obrońcy i bramkarza Sokoła i ten drugi tak źle wybijał piłkę, że naszemu zawodnikowi pozostało ją tylko skierować do pustej bramki.

Początek drugiej połowy i Leśnik po raz kolejny ukąsił. Indywidualną akcję Jędyczka wykończył Pasternak, który strzelił z 20 metrów a piłka otarła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki. 4 minuty później goście po raz pierwszy trafili. Rzut wolny z bardzo daleka wykonywał Rafał Kula. Strzelił po ziemi a piłka odbita od jednego z obrońców Leśnika kompletnie zmyliła naszego bramkarza, który poszedł w drugi róg. W 58 minucie Dawid Szromek został nabity przy rzucie wolnym wykonywanym przez gospodarzy i za tą sytuację został ukarany drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną... W 71 minucie dobra akcja lewą stroną drużyny z Woli, zawodnik pobiegł z piłką do linii końcowej, posłał piłkę po ziemi wzdłuż bramki i Rafałowi Kuli nie pozostało nic innego jak strzelić drugiego gola. Do końca meczu atakowali grający w przewadze jednego zawodnika gospodarze ale na więcej ich nie było dzisiaj stać.

2:4 - Rafał Kula, 71 min

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Aleksander Frejowski i Damian Drabik (asystenci)

Sokół: Grzegorz Dobosz - Łukasz Grabowiecki, Rafał Pawłowicz, Adrian Sosna (84.Łukasz Staniak), Mateusz Pelikański, Rafał Kula, Szymon Faruga, Jakub Faruga, Mariusz Jarnot, Michał Pochopień (57.Łukasz Sojka), Bartłomiej Więckowski.