LKS Woszczyce Gospodarze

Stanisław Gaża Trener
Łukasz Morcinek Trener

12.06.2023

W 30kolejce klasy A, LKS Woszczyce wygrał z Grodno Leśnikiem Kobiór aż 6:1(2:1).

Leśnik do tego meczu przystąpił w bardzo okrojonym składzie. Z podstawowej jedenastki zagrało tylko pięciu zawodników. Debiut i to od razu w podstawowej jedenastce junior zaliczył Miłosz Wiśniewski, na lewej obronie od początku zagrał bramkarz juniorów - Dawid Kreczmer, środkowy pomocnik - Igor Gaj z konieczności musiał zagrać na stoperze. Średnia wieku podstawowej jedenastki wyniosła 20,2 lat!Z ławki na boisku zameldowali się byli zawodnicy Leśnika, a aktualnie trenerzy - Łukasz Morcinek, Adrian Cebula oraz Dawid Kulisz. Zabrakło dziś kontuzjowanych Błażeja Kozyry, Dawida Fludera i Karola Machalicy, za kartki pauzował kapitan - Adrian Chrobok, nie zagrali zagrożeni pauzą - Bartosz Kozyra, Paweł Pasternak i Patryk Maiczek,a z powodów osobistych nie zagrał Łukasz Baran.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy strzelili dwa gole. Leśnikowi do przerwy udało się strzelić kontaktowego gola - zdobył go Przemysław Chęś. Druga połowa należała już do Woszczyc, które strzeliły cztery bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:1. Pięć z sześciu bramek strzelili byli zawodnicy Leśnika - hat-trickiem popisał się Radomir Kowalski, a dwie bramki zdobył Karol Jakubczyk.

Leśnik zakończył ten dobry sezon na 4 miejscu. Mecz barażowy zagramy na wyjeździe. W zależności od wyniku niedzielnego meczu, naszym rywalem będzie Ogrodnik Cielmice lub Sokół Wola.

10.06.2023.(sobota), 17:00 - Klubowa 7, Suszec

LKS Woszczyce- Grodno Leśnik Kobiór 6:1(2:1)

1:0 - Aleksander Łomozik, 7 min

2:0 - Radomir Kowalski, 15 min

2:1 - Przemysław Chęś, 40 min

3:1 - Radomir Kowalski, 54 min

4:1 - Radomir Kowalski, 57 min

5:1 - Karol Jakubczyk, 76 min

6:1 - Karol Jakubczyk, 79 min

Sędziowali:Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Patryk Kolny i GrzegorzPlewnia (asystenci)

Woszczyce: Szymon Jarosz - Łukasz Piórek, Marcin Pawłowski, Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski, Szymon Śmietana (65.Julian Tucholski), Karol Jakubczyk, Dawid Jakubczyk, Aleksander Łomozik, Eryk Buchalik, Dawid Kancelista.

Rezerwowi: Daniel Kaszok, Mateusz Muller, Piotr Stręk.

Trener: Stanisław Gaża.

Leśnik: Paweł Utrata - Mateusz Kyrcz, Adam Grolik, Igor Gaj, Dawid Kreczmer - Rafał Ulman (46.Dawid Kulisz),Grzegorz Seweryn (66.Łukasz Morcinek), Dorian Weiner (59.Adrian Cebula) - Miłosz Wiśniewski (81.Tymon Mostowski), Bartosz Gogol, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Kamil Kyrcz, Szymon Mrzyk, Paweł Maiczek.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: - Grzegorz Seweryn (63.), Dawid Kulisz (81.).