Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

06.05.2023

W 24 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór wygrał u siebie z Krupińskim Suszec 2:0(1:0). Bramki strzelili Przemysław Chęś i Patryk Maiczek (z karnego).

Trener miał do dyspozycji bardzo okrojony skład. Za kartki pauzował Grzegorz Seweryn, a z powodu kontuzji nie zagrali Rafał Pasternak, Dawid Fluder, Karol Machalica czy Bartosza Kozyra. Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika, już w drugiej minucie prowadzili 1:0 po golu Przemysława Chęsia, który jest w dobrej formie - gol w każdym w ostatnich trzech meczów. Pięć minut później powinien być remis, ale bramkarz Leśnika - Paweł Utrata znów obronił rzut karny - to już w drugi w przeciągu tygodnia. W drugiej połowie goście przejęli inicjatywę - mieli dużo okazji, ale na posterunku był Utrata, a raz Kobiórzan uratował słupek. Na szczęście ostatnie słowo należało do Leśnika. Strzelec pierwszego gola wywalczył rzut karny w ostatniej minucie, który został wykorzystany przez Patryka Maiczka.

Umacniamy się na pozycji wicelidera. BRAWO LEŚNIK!

06.05.2023.(sobota), 17:00 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - Krupiński Suszec 2:0(0:0)

1:0 - Przemysław Chęś, 2 min

2:0 - Patryk Maiczek, 90+1 min

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Marek Modrzik i Sebastian Wawrzyniak (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Paweł Pasternak (46.Sebastian Suchan), Adam Grolik, Błażej Kozyra, Mateusz Kyrcz - Adrian Chrobok, Dorian Weiner, Igor Gaj - Patryk Maiczek, Łukasz Baran (55.Bartosz Gogol), Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Kamil Kyrcz.

Trener: Łukasz Morcinek.

Krupiński: Wojciech Biber - Michał Mikołajec, Daniel Babiak, Tomasz Urbanek, Rafał Witoszek, Marcin Staniek (85.Marcin Damek), Kamil Baron, Dominik Mikołajec, Adrian Prządka (46.Mateusz Neumann),Arkadiusz Neumann, Daniel Wieczorek.

Rezerwowi:-.

Trener: Artur Żemlak.

Żółte kartki: Mateusz Kyrcz (7.faul), Sebastian Suchan (90.niesp.zach.) -.

W 8 minucie zawodnik Krupińskiego Suszec nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Utrata obronił).