Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

04.05.2023

W 23kolejce klasy A, LKS Gardawice zremisował u siebie z Grodno Leśnikiem Kobiór 2:2(1:1). Bramki dla Leśnika strzelili Przemysław Chęś oraz Łukasz Baran (z karnego).

W pierwszej połowie Gardawice miały przewagę, ale na posterunku był Paweł Utrata - nasz bramkarz popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Gospodarze dopięli swego w 39 minucie. Bramkę na 1:0 strzelił Tomasz Zastawny. Dla Gardawic jednak pierwsza połowa zakończyła się fatalnie - bramkę do szatni strzelił Przemysław Chęś. Druga połowa była już wyrównana, a gra mocno się zaostrzyła - w drugiej połowie sędzia pokazał aż osiem żółtych kartek. Na początku drugiej połowy gospodarze znów wyszli na prowadzenie - po bramce Marcina Pańczyka w 51 minucie. Wyrównującą bramkę zdobył Łukasz Baran w 75 minucie z rzutu karnego. Ten sam zawodnik kilka chwil później był bliski zdobycia kolejnej bramki, ale trafił w słupek i mecz zakończył się remisem 2:2.

Kobiórzanie mimo straty punktów utrzymali pozycję wicelidera.

03.05.2023.(środa), 17:00 - Katowicka 112, 43-186 Orzesze

LKS Gardawice - Grodno Leśnik Kobiór 2:2(1:1)

1:0 - Tomasz Zastawny, 39 min

1:1 - Przemysław Chęś, 45 min

2:1 - Marcin Pańczyk, 51 min

2:2 - Łukasz Baran, 75 min (karny)

Sędziowali:Norbert Bąk(główny) oraz Jacek Uryga i Tymoteusz Bromboszcz (asystenci)

Gardawice: Bartosz Sobota - Mateusz Koziarz, Mateusz Kołodziej, Szymon Mazur, Marcin Pańczyk (60.Mateusz Wilk), Leszek Fiegler, Tomasz Zastawny, Grzegorz Kołodziej, Marcin Pach, Mariusz Horny, Damian Tomala (80.Paweł Muszer).

Rezerwowi: Karol Kiel, Kamil Bonczek, Dawid Szier, Adam Bryłka, Bartłomiej Fabian, Kamil Strzoda.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra (80.Dorian Weiner), Rafał Białas (70.Paweł Pasternak), Adam Grolik, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Patryk Maiczek - Mateusz Kyrcz (46.Igor Gaj, 82.Marcin Myszor), Łukasz Baran, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Rafał Ulman.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Damian Tomala (62.faul), Mateusz Koziarz (74.faul), Leszek Fiegler (78.faul), Mariusz Horny (82.niesp.zach.), Szymon Mazur (90+4.faul) - Bartosz Kozyra (59.niesp.zach.), Paweł Utrata (81.niesp.zach.), Grzegorz Seweryn (89.niesp.zach.).