Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

19.03.2023

W 16 kolejce klasy A, Ogrodnik Cielmice przegrał z Grodno Leśnikiem Kobiór 1:2(0:1). Obie bramki dla Leśnika strzelił Łukasz Baran.

Mecz miał bardzo podobny przebieg do tego z jesieni. Kobiórzanie wyszli na prowadzenie w 23 minucie za sprawą Łukasza Barana. Na początku drugiej połowy Leśnik powinien podwyższyć prowadzenie. Sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł wprowadzony w przerwie Grzegorz Seweryn i przestrzelił (jesienią obie drużyny nie strzeliły po jednym karnym). Na domiar złego, gospodarze tego meczu wyrównali na 10 minut przed końcem za sprawą Karola Szojdy, który wszedł na boisko 20 minut wcześniej. Wszystko jednak miało szczęśliwe zakończenie, gdyż w samej końcówce meczu (tak samo jak jesienią), Kobiórzanie zdobyli zwycięskiego gola - Łukasz Baran skompletował dublet.

18.03.2023.(sobota), 15:30 - Edukacji 7, 43-100 Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

Ogrodnik Cielmice - Grodno Leśnik Kobiór 1:2(0:1)

0:1 - Łukasz Baran, 23 min

1:1 - Karol Szojda, 81 min

1:2 - Łukasz Baran, 89 min

Sędziowali: Artur Kołodziej (główny) oraz Jacek Zawiśliński i Marek Modrzik(asystenci)

Ogrodnik: Dawid Gąsior - Sławomir Granek (45.Krzysztof Gondzik), Robert Cuber (45.Radosław Szafrański), Dawid Bojarski, Marek Kurtok, Piotr Myszor (58.Karol Szojda), Damian Stawicki, Bruno Toporczyk, Ihor-Sviatoslav Prykhodko, Wojciech Śmigiel, Sebastian Białas.

Rezerwowi: Paweł Kołodziej, Bartosz Śmiłowski, Michał Foltyn.

Trener: Bartosz Sowa.

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra, Adam Grolik, Dawid Fluder, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Igor Gaj (45.Grzegorz Seweryn), Karol Machalica - Rafał Pasternak (67.Paweł Pasternak), Łukasz Baran (90.Dawid Kreczmer), Przemysław Chęś (45.Dorian Weiner).

Rezerwowi: Łukasz Morcinek, Adrian Cebula.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki:Marek Kurtok (44.faul), Bruno Toporczyk (55.niesp.zach.), Wojciech Śmigiel (58.faul), Damian Stawicki (70.faul) - Błażej Kozyra (78.niesp.zach.), Paweł Pasternak (79.faul)

W 55 minucie Grzegorz Seweryn (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).