Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
LKS Gardawice Goście

Kobiór, Centralna 117

Rafał Pasternak niesp.zach.
Rafał Białas 90+4 min niesp.zach.
Grzegorz Seweryn 90+5 min niesp.zach.
Paweł Utrata po meczu niesp.zach.

Sebastian Sidor
Karol Kiel
Adam Bryłka
Bartłomiej Fabian

Łukasz Morcinek Trener
Amanda Chrobok Opieka medyczna
Angelika Kozub Kierownik drużyny
Tomasz Szołtysek Trener
Kamil Porwolik Kierownik drużyny
Artur Ginowicz Drugi trener
Adam Bryłka Opieka medyczna

24.09.2022

W 8 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór zremisował u siebie z LKS-em Gardawice 2:2(0:1)

Goście prowadzili do przerwy 0:1 po golu Mariusza Hornego. Gardawice postawiły trudne warunki Leśnikowi - grając twardo i brutalnie - czego efektem było pięć żółtych kartek za faule - a powinno być ich więcej i innego koloru. Kobiórzanie jednak nie zrazili się i w 77 minucie za sprawą Przemysława Chęsia doprowadzili do wyrównania. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, Rafał Pasternak wyprowadził Leśnika na prowadzenie. I kiedy wydawało się, że podobnie jak w meczu ze Stalą, Kobiórzanie zwyciężą po golu w końcówce, stało się coś bardzo złego. 94 minuta, ostatnia akcja meczu, rzut rożny do Gardawic. Mateusz Koziarz skierował piłkę do bramki, a sędzia dzisiejszego meczu zamiast odgwizdać ewidentny faul na bramkarzu Leśnika, uznał gola i skończył mecz.

24.09.2022.(sobota), 16:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Gardawice 2:2(0:1)

0:1 - Mariusz Horny, 22 min

1:1 - Przemysław Chęś, 77 min

2:1 - Rafał Pasternak, 87 min

2:2 - Mateusz Koziarz, 90+4 min

Sędziowali: Aleksandra Łapa(główny) oraz Edyta Mazur i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Mateusz Kyrcz (63.Dorian Weiner), Dawid Fluder, Rafał Białas, Karol Machalica - Grzegorz Seweryn, Igor Gaj, Rafał Pasternak (89.Sebastian Suchan) - Przemysław Chęś, Patryk Maiczek (90.Kamil Weiner), Bartosz Gogol (89.Rafał Ulman).

Rezerwowi: Oskar Kłyk.

Trener: Łukasz Morcinek.

Gardawice: Bartosz Sobota - Marcin Pach, Tomasz Zastawny, Mateusz Koziarz, Szymon Mazur (46.Bartłomiej Fabian), Mariusz Horny, Mateusz Kołodziej (70.Sebastian Sidor), Kamil Strzoda, Leszek Fiegler, Grzegorz Kołodziej (41.Karol Kiel), Marcin Pańczyk (72.Adam Bryłka).

Rezerwowi: -.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Żółte kartki: Rafał Pasternak (88.niesp.zach.), Rafał Białas (90+4.niesp.zach.), Grzegorz Seweryn (90+5.niesp.zach.), Paweł Utrata (po meczu.niesp.zach.) - Leszek Fiegler (7.faul), Marcin Pach (25.faul), Mariusz Horny (59.faul), Mateusz Kołodziej (69.faul), Tomasz Zastawny (73.faul).