Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
1 : 2
0 2P 0
1 1P 2
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy Goście

Bramki

Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór
Kobiór, Centralna 117
90'
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy

Kary

Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy
3'
54'

Skład wyjściowy

Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy


Skład rezerwowy

Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy

Sztab szkoleniowy

Grodno Leśnik Kobiór
Grodno Leśnik Kobiór
Imię i nazwisko
Łukasz Morcinek Trener
Amanda Chrobok Opieka medyczna
Angelika Kozub Kierownik drużyny
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy
Imię i nazwisko
Damian Tauliczek Kierownik drużyny
Aleksander Lipski Trener

Relacja z meczu

Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

03.09.2022

W 5 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór przegrał u siebie z Siódemka Tychy 1:2(1:2).

W 19 minucie Kobiórzanie wyszli na prowadzenie po golu Przemysława Chęsia. Niestety prowadzenie utrzymali tylko 4 minuty, kiedy to wyrównującego gola strzelił Gracjan Pytel. Goście wyszli na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy, a bramkę zdobył ich najlepszy strzelec - Mikołaj Kotkowski.

Niestety w drugiej połowie wynik się nie zmienił, a na domiar złego, czerwoną kartkę w 90 minucie zobaczył Rafał Pasternak, przez co będzie musiał pauzować w następnej kolejce.

03.09.2022.(sobota), 11:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy 1:2(1:2)

1:0 - Przemysław Chęś, 19 min

1:1 - Gracjan Pytel, 23 min

1:2 - Mikołaj Kotkowski, 39 min

Sędziowali:Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Paweł Kłyk i Mirosław Gretka (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra (67.Sebastian Suchan), Rafał Białas, Adrian Chrobok, Karol Machalica - Rafał Pasternak, Dorian Weiner (60.Igor Gaj),Łukasz Baran - Bartosz Gogol (60.Mateusz Kyrcz), Patryk Maiczek, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Wojciech Zdziebło,Kacper Gniadek.

Trener: Łukasz Morcinek.

Siódemka: Tomasz Szkudło - Wojciech Orocz, Samuel Colik, Kamil Golimowski, Damian Tauliczek (89.Aleksander Lipski), Kamil Burczyk (46.Kacper Wójciga), Michał Koziarz, Maciej Ludwiczak (87.Tomasz Kopeć),Mikołaj Kotkowski, Gracjan Pytel (46.Michał Wróbel), Dawid Śmigielski (78.Jakub Wrześniewski).

Rezerwowi: Seweryn Gałuszka.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki:Rafał Pasternak (74.faul), Paweł Utrata (80.niesp.zach.) - Aleksander Lipski (3.niesp.zach.), Mikołaj Kotkowski (53.niesp.zach.).

Czerwona kartka:Rafał Pasternak (90.Leśnik, faul)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?