Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

06.06.2022

W 29 kolejce klasy A, ostatni zespół w tabeli - LKS Brzeźce przegrał u siebie z Leśnikiem Kobiór 0:5(0:2). Łupem bramkowym podzielili się: Karol Jakubczyk (dwa gole) oraz Adrian Chrobok, Patryk Stefaniak i Grzegorz Seweryn.

Kobiórzanie grali dziś w osłabionym składzie, a mimo tego zdominowali Brzeźce. W 18 minucie kapitan - Adrian Chrobok, po podaniu Karola Jakubczyka wyprowadził Kobiórzan na prowadzenie. Nasz najlepszy strzelec podwyższył prowadzenie w 30 minucie. Kolejne bramki były kwestią czasu, ale trzecia wpadła dopiero w 70 minucie, a jego autorem był Patryk Stefaniak. Po tym golu kontuzji doznał bramkarz gospodarzy - Krzysztof Poręba i musiał zejść z boiska. Do bramki Brzeźc wszedł zawodnik z pola. Leśnik strzelił jeszcze dwa gole - w 76 minucie zdobył go Grzegorz Seweryn, który wszedł z ławki w 58 minucie, a dwie minuty później drugiego swojego gola strzelił Karol Jakubczyk. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:5.

04.06.2022.(sobota), 11:00 - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

LKS Brzeźce - Grodno Leśnik Kobiór 0:5(0:2)

0:1 - Adrian Chrobok, 18 min

0:2 - Karol Jakubczyk, 30 min

0:3 - Patryk Stefański, 70 min

0:4 - Grzegorz Seweryn, 76 min

0:5 - Karol Jakubczyk, 78 min

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Damian Moń i Przemysław Wadas (asystenci)

Brzeźce: Krzysztof Poręba (65.Julian Kajdasz) - Szymon Karwat, Marcin Śmieja (40.Szymon Szendera), Adam Pisarczuk, Piotr Czernecki, Michał Puda, Tomasz Kozik (63.Kamil Pudełko), Patryk Sleziona, Konrad Tomala, Tadeusz Gwiazda, Daniel Wojdyła.

Rezerwowi: Benedykt Foks.

Trener: Damian Odrobiński.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol, Rafał Białas, Patryk Stefaniak - Adrian Chrobok, Radomir Kowalski, Mateusz Kyrcz (58.Grzegorz Seweryn), Bartosz Kozyra, Patryk Maiczek (75.Kacper Gniadek) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Michał Puda (63.faul) - Patryk Maiczek (70.niesp.zach.), Karol Jakubczyk (81.faul).