Kamil Giel

Utworzono:

02.06.2022

w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany na wniosek drużyny gości

W zaległym meczu 22 kolejki klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór przegrał z LKS-em Gardawice 1:3(1:1). Jedynego gola dla Leśnika strzelił Radomir Kowalski.

Leśnik wystąpił dziś bez kluczowych zawodników z środka pola - Rafała Pasternaka i Grzegorza Seweryna (obaj z powodu lekkich urazów usiedli na ławce rezerwowych), a mimo to przeważał przez pierwsze 25 minut. Efektem tego był gol Radomira Kowalskiego - po strzale z dystansu. Leśnik grał dobrze i powinien prowadzić 2:0, ale nasz zawodnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Później goście doprowadzili do remisu i niestety gra znacząco zmieniła się na walkę w środku pola. Kobiórzanie przegrywali fizyczną walkę, czego efektem były dwa gole dla gości w drugiej połowie. Dodatkowo kontuzji kolana doznał nasz lewy obrońca - Błażej Kozyra, który musiał zejść z boiska już w pierwszej połowie. Tym samym Gardawice wygrywając 1:3 w Kobiórze przerwali passę trzech zwycięstw z rzędu naszej drużyny.

Dzięki tej wygranej Gardawice wskoczyły na dziewiąte miejsce w tabeli wyprzedzając Leśnika oraz Siódemkę i Rudołtowice. Przed nami dwie kolejki do końca sezonu.

01.06.2022.(środa), 18:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Gardawice 1:3(1:1)

1:0 - Radomir Kowalski, 24 min

1:1 - Karol Kiel, 39 min

1:2 - Marcin Pańczyk, 48 min

1:3 - Marcin Pańczyk, 86 min

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Jacek Bielecki i Witold Wróbel (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Myszor, Rafał Białas, Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra (35.Adam Grolik) - Adrian Chrobok (60.Dmytro Komnatovskyi), Kacper Gniadek (45.Bartosz Kozyra), Patryk Stefaniak, Radomir Kowalski, Patryk Maiczek (80.Mateusz Kyrcz) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak.

Trener: Mirosław Woźnica.

Gardawice: Bartosz Sobota - Mariusz Horny, Tomasz Szołtysek (46.Marcin Pańczyk), Sebastian Sidor, Tomasz Mazur, Mateusz Koziarz, Karol Kiel (65.Leszek Fiegler), Marcin Pach (75.Marlon Potoczny), Mateusz Kołodziej, Grzegorz Kołodziej (90.Damian Tomala).

Rezerwowi: Bartłomiej Fabian.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Żółte kartki: Adam Grolik (40.faul) - Grzegorz Kołodziej (70.faul).