Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

27.03.2022

W 18 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór zremisował na własnym boisku z Sokołem Wola 2:2(1:0). Obie bramki dla Leśnika strzelił Karol Jakubczyk.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla gospodarzy. W 5 minucie Patryk Maiczek bardzo dobrze zawalczył w prawym narożniku boiska, wycofał piłkę do Patryka Stefańskiego, który zacentrował w pole karne, a tam bardzo dobrze znalazł się Karol Jakubczyk, który głową skierował piłkę do bramki. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Niestety druga zaczęła się dobrze dla gości. Z rzutu wolnego strzał w krótki róg gola zdobył Mateusz Lendzion. Na wynik remisowy był tylko przez 3 minuty. Praktycznie kopia akcji z 5 minuty. Centra z prawej strony Stefańskiego i strzał Karola, ale tym razem kolanem, który trafił do siatki Sokoła. 2:1. W 75 minucie po fatalnym błędzie stoperów, których przekozłowała piłka, Jakub Jucha na 7 metrze bramki miał przed sobą tylko Michała Woźnicę i mocnym strzałem wyrównał stan meczu. Obie drużyny musiały się zadowolić jednym punktem.

26.03.2022.(sobota), 16:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Sokół Wola 2:2(1:0)

1:0 - Karol Jakubczyk, 5 min

1:1 - Mateusz Lendzion, 48 min

2:1 - Karol Jakubczyk, 51 min

2:2 - Jakub Jucha, 76 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz(główny) oraz Marek Modrzik i Eugeniusz Pluszczyk (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (74.Bartosz Kozyra), Radomir Kowalski (46.Marcin Myszor), Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok (82.Mateusz Kyrcz), Grzegorz Sewryn, Patryk Stefaniak, Rafał Pasternak, Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (60.Karol Machalica).

Rezerwowi: Kacper Gniadek, Dawid Kreczmer.

Trener: Mirosław Woźnica.

Sokół: Radosław Rozmus - Arkadiusz Wróbel, Miłosz Janosz, Tomasz Porczyński, Filip Niesyto, Dawid Nowok, Filip Matyasik (61.Szymon Pukas), Jakub Jucha, Bartosz Koczy (80.Jan Kubeczko), Mateusz Lendzion (55.Patryk Żakieta), Kamil Szwajca (90.Marek Germanek).