Kamil Giel

Utworzono:

29.10.2021

W Kobiórze, Woszczyce gospodarzem

W 13 kolejce klasy A LKS Woszczyce wygrał z Leśnikiem Kobiór 2:1(1:0) i tym samym przerwał passę trzech wygranych z rzędu Leśnika.

Woszczyce wyszły na prowadzenie w 16 minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Karol Pitlok. Nasz przeciwnik prowadził przez cały mecz i "kropkę nad i" postawił w 86 minucie, kiedy to Adrian Rezner strzelił gola na 2:0. Kiedy wydawało się, że jest już po meczu, "goście", w 88 minucie za sprawą Karola Jakubczyka (gol z karnego) strzelili bramkę kontaktową. Niestety na wyrównanie zabrakło już czasu i Leśnik musiał uznać wyższość trzeciej drużyny w tabeli.

30.10.2021.(sobota), 15:00 - Kobiór, Centralna 117

LKS Woszczyce - Leśnik Kobiór 2:1(1:0) w Kobiórze, Woszczyce gospodarzem

1:0 - Karol Pitlok, 16 min (karny)

2:0 - Adrian Rezner, 86 min

2:1 - Karol Jakubczyk, 88 min (karny)

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Marek Modrzik i Marcin Tokarz (asystenci)

Woszczyce: Paweł Świętek - Łukasz Todorski, Tomasz Pietrzok, Michał Pijarski, Łukasz Piórek (75.Dawid Banaś), Daniel Kaszok, Robert Tkocz, Łukasz Kopytko, Daniel Książek (60.Adrian Rezner), Karol Pitlok, Kamil Brożyński (88.Arkadiusz Miguła).

Rezerwowi: Marek Mazur.

Trener: Marek Mazur.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol (60.Marcin Myszor), Radomir Kowalski, Błażej Kozyra - Dawid Jakubczyk, Rafał Białas, Adrian Chrobok (46.Łukasz Guzy), Daniel Kuliga (60.Karol Machalica), Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (84.Rafał Sosnowski).

Rezerwowi: Paweł Maiczek, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Daniel Książek (38.faul), Marek Mazur (38.niesp.zach. - trener/rezerwowy), Kamil Brożyński (77.niesp.zach.) - Radomir Kowalski (28.faul), Dawid Jakubczyk (62.niesp.zach.), Patryk Maiczek (64.faul).