Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

25.09.2021

W 8 kolejce klasy A, Leśnik Kobiór przegrał z Siódemką Tychy aż 1:4(1:1). Jedynego gola dla Leśnika zdobył Łukasz Guzy.

Kobiórzanie wyszli na prowadzenie w 14 minucie. Swojego debiutanckiego gola strzelił Łukasz Guzy. Kiedy wydawało się, że kolejne gole dla Leśnika są kwestią czasu, to Kobiórzanie zamiast prowadzić do przerwy 2 albo 3:0, sprokurowali rzut karny w ostatniej minucie. Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Paweł Myszor i Siódemka zdobyła gola do szatni.

Kobiórzanie po raz kolejny wystąpili z dużymi brakami kadrowi (nie zagrali m.in. Rafał Białas, Adam Grolik czy Patryk Maiczek). Mocno okrojona ławka rezerwowych sprawiła, że Kobiórzanie tracili siły i w końcówce meczu zostali boleśnie skontrowani i to aż trzy razy ! Najpierw w 81 minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył lider klasyfikacji strzelców tyskiej klasy A - Paweł Myszor. W 89 minucie trzeciego gola dla Siódemki zdobył 17-letni Kacper Wójciga, w 934 minucie czwartego - Kamil Golimowski.

Po przełamaniu w Gardawicach przyszła kolejna bolesna porażka. Drugi raz w tym sezonie przegrywamy u siebie 1:4. Dziwne jest to, że nie tracimy bramek z Sokołem Wola czy LKS-em Studzionką, a Unia czy Siódemka strzelają w Kobiórze po 4 bramki. Porażka z Siódemką u siebie boli o tyle, że były to pierwsze wyjazdowe punkty Siódemki, ba, pierwsze wyjazdowe bramki... Mimo potężnych braków kadrowych z jakimi zmaga się teraz Trener Leśnika, liczymy, że jakoś uda się dograć tą rundę do końca....

25.09.2021.(sobota), 16:30 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy 1:4(1:1)

1:0 - Łukasz Guzy, 14 min

1:1 - Paweł Myszor, 45+1 min (karny)

1:2 - Paweł Myszor, 81 min

1:3 - Kacper Wójciga, 89 min

1:4 - Kamil Golimowski, 90+3 min

Sędziowali:

Leśnik: Michał Woźnica - Karol Machalica, Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski, Błażej Kozyra - Dawid Jakubczyk, Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk, Łukasz Guzy, Daniel Kuliga - Radosław Kempa (75.Paweł Pasternak)

Rezerwowi: Adrian Chrobok,Krzysztof Gruszka, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Siódemka: Kamil Lisiecki - Łukasz Surlas (62.Krzysztof Chełchowski), Kamil Golimowski, Damian Tauliczek, Adam Jedynak (82.Tomasz Kopeć), Piotr Kołodziejczyk (60.Kacper Wójciga), Maciej Ludwiczak, Jakub Wrześniewski, Daniel Dyrda, Paweł Myszor, Dawid Śmigielski (40.Krzysztof Cituk).