Kamil Giel

Utworzono:

11.09.2021

W 6 kolejce klasy A Leśnik Kobiór bezbramkowo zremisował z LKS-em Studzionka.

W dzisiejszym meczu Leśnik przystąpił z kilkoma brakami kadrowymi. Oprócz nieobecnego od początku rundy Mateusza Czechowskiego, Trener Leśnika musiał sobie dziś radzić bez Rafała Białasa, Błażeja Kozyry, Marcina Myszora,Patryka Maiczka czy Radosława Kempy.

Mecz rozpoczął się od ataków Leśnika. Dobre, składne akcje nie kończyły się strzałami. Około 15 minuty pierwszy celny strzał, po indywidualnej akcji oddał Karol Machalica. Później do głosu doszła Studzionka, ale nie oddawała strzałów poza tymi po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Ale po jednym z nich w 23 minucie, i strzale głową, piłka zatrzymała się na poprzeczce. Do kolejnych okazji musieliśmy czekać do 45 minuty. Dobry strzał gracza Studzionki zza pola karnego nad poprzeczkę sparował Michał Woźnica. Później po rogu dla Studzionki, Leśnik miał kontrę, z prawej strony do końca boiska pociągnął Grzegorz Seweryn, który wystawił piłkę naszemu kapitanowi - Adrianowi Chrobokowi, ale ten minimalnie przestrzelił. Do przerwy było 0:0.

Druga połowa mogła rozpocząć się fantastycznie dla Leśnika. Akcja czterech na trzech, podanie z prawej strony Karola Jakubczyka na 11 metr, ale niepilnowany Łukasz Guzy uderzył zbyt słabo. W 64 minucie akcjaz lewej strony, Daniel Kuliga minął trzech zawodników, ale bramkarz Studzionki dobrze wyszedł z bramki i uratował swoją drużynę. W 82 minucie z lewej strony uderzył Łukasz Guzy ale minimalnie obok słupka. Minutę później po dośrodkowaniu Guzego z lewej strony, Karol Jakubczyk z kilku metrów uderzył w bramkarza. Mecz zakończył się remisem 0:0.

Urwaliśmy liderowi pierwsze punkty, ale pozostaje niedosyt, ponieważ byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, szczególnie w drugiej połowie.

11.09.2021.(sobota), 11:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Studzionka 0:0

Sędziowali:Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksander Frejowski i Sebastian Wawrzyniak (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol, Karol Machalica - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk, Łukasz Guzy, Daniel Kuliga (77.Rafał Sosnowski) - Dawid Jakubczyk.

Rezerwowi:Karol Karwacki, Krzysztof Gruszka, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Studzionka: Szymon Dunat - Łukasz Orszulik, Marcin Konieczny, Robert Dunat, Adam Bańczyk, Kamil Szweda, Marek Skipioł, Karol Sodzawiczny, Marcin Domin, Dominik Foks, Błażej Bączkiewiz (65.Stanisław Kowalczyk)

Rezerwowi:Filip Kozik, Patryk Januszewicz.

Trener: Karol Sodzawiczny.

Żółte kartki:- Adam Bańczyk (33.faul), Marcin Domin (67.niesp.zach.)