Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

04.09.2021

W 5 kolejce klasy A Krupiński Suszec pokonał na własnym boisku Leśnika Kobiór aż 3:0(3:0).

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika. W 12 minucie prawy obrońca Kobiórzan podał piłkę do przeciwnika, który wykorzystał błąd i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Później Krupiński, a konkretnie Arkadiusz Neumann, ukłuł dwa razy i do przerwy było 3:0. Po przerwie wynik nie uległ zmianie.

Dla zespołu z Leśnika był to trzeci mecz z rzędu bez wygranej i drugi mecz z rzędu bez strzelonej bramki. Naprawdę słabo wygląda początek sezonu w wykonaniu Kobiórzan, a kolejne dwa mecze, mimo, że u siebie, będą jeszcze trudniejsze. W środę zagramy z Rudołtowicami, a w sobotę ze Studzionką.

04.09.2021.(sobota), 17:00 - Suszec, Piaskowa 33

Krupiński Suszec - Leśnik Kobiór 3:0(3:0)

1:0 - Kamil Baron, 12 min

2:0 - Arkadiusz Neumann, 31 min

3:0 - Arkadiusz Neumann, 45 min

Sędziowali: Łukasz Gąsior (główny) oraz Eugeniusz Pluszczyk i Adam Draczyński (asystenci)

Krupiński: Wojciech Biber - Michał Mikołajec, Tomasz Urbanek, Daniel Babiak, Dawid Skaźnik, Marcin Staniek, Paweł Wiencek, Tomasz Biber, Kamil Baron, Mateusz Neumann (55.Tomasz Mikołajec), Arkadiusz Neumann (80.Marcin Damek).

Rezerwowi: Dariusz Strączek, Jacek Porwisz.

Trener: Artur Żemlak.

Leśnik: Michał Woźnica (88.Karol Karwacki) - Grzegorz Seweryn, Aleksander Skrobol (45.Daniel Kuliga), Radomir Kowalski (45.Marcin Myszor), Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Rafał Białas, Łukasz Guzy (78.Rafał Sosnowski), Karol Machalica, Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (70.Radosław Kempa).

Rezerwowi: Paweł Pasternak.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Marcin Staniek (34.faul), Kamil Baron (65.faul), Paweł Wiencek (78.faul) - Rafał Białas (57.faul), Karol Machalica (87.faul).