Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

08.09.2021

w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

W 4 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przegrał u siebie z LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice 0:2(0:1).

Mecz rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy. Już w szóstej minucie po długiej piłce napastnik Rudołtowic - Artur Lubecki wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i wyprowadził gości na prowadzenie. W 20 minucie Leśnik miał najlepszą okazję na przełamanie passy bez strzelonego gola - sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Niestety Karol Jakubczyk pomylił się z jedenastego metra i strzelił obok bramki. Mimo kolejnych stuprocentowych szans Leśnika w pierwszej połowie, wynik po 45 minutach nie uległ zmianie i był niekorzystny dla Kobiórzan.

W drugiej połowie Kobiórzanie mieli jeszcze więcej stuprocentowych okazji, lecz skuteczność ciągle zawodziła i Leśnik nie potrafił strzelić bramki nawet z 3 metrów. Zemściło się to w 72 minucie, kiedy to po kontrze gości, kapitan - Maciej Mizera ustalił wynik spotkania.

Leśnik po bardzo dobrym minionym sezonie i wyśmienitej wiośnie, notuje fatalny początek sezonu. W zeszłym sezonie Kobiórzanie ponieśli 3 porażki w 28 meczach. Teraz mamy 3 porażki w pięciu pierwszych kolejkach. Dodatkowo passa meczów bez strzelonego gola zwiększyła się do trzech.

08.09.2021.(środa), 17:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0:2(0:1)

0:1 - Artur Lubecki, 6 min

0:2 - Maciej Mizera, 72 min

Sędziowali: Sebastian Hutny(główny) oraz Sebastian Wawrzyniak i Marcin Tokarz(asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica (80.Karol Karwacki)- Adam Grolik, Radomir Kowalski, Rafał Białas, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Łukasz Guzy (78.Aleksander Skrobol), Daniel Kuliga (66.Karol Machalica), Karol Jakubczyk - Dawid Jakubczyk (75.Radosław Kempa)

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica.

Rudołtowice: Mateusz Czmajduch - Maciej Mizera, Maciej Żemła, Łukasz Janusz, Wojciech Kremza (80.Bartosz Kur), MIchał Czmajduch, Michał Puchała (90.Paweł Skowron), Kacper Beberok, Artur Lubecki (65.Marek Kątny), Dawid Przybyszewski (46.Daniel Patola), Piotr Świerczek (46.Dawid Wanot).

Rezerwowi: Antoni Trela.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Żółte kartki: Adrian Chrobok (78.faul) - Kacper Beberok (15.faul).

W 20 minucie Karol Jakubczyk (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał obok bramki).