Sokół Wola Gospodarze

Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener

28.08.2021

W 3 kolejce klasy A, Sokół Wola bezbramkowo zremisował z Leśnikiem Kobiór.

Sokół w tym meczu, a szczególnie w pierwszej połowie miał lekką przewagę. Kobiórzanie też mieli swoje okazje, ale goli zabrakło, choć nasza drużyna w ostatniej minucie strzeliła, ale sędzia odgwizdał spalonego Grzegorza Seweryna. Nie zabrakło za to żółtych kartek, których sędzia pokazał aż siedem, w tym cztery dla naszej drużyny.

Plus jest taki, że to drugi mecz na zero z tyłu, minus taki, że drugi mecz z rzędu bez wygranej i Kobiórzanie po 3 kolejkach mają tylko 4 punkty.

28.08.2021.(sobota), 17:00 - Wola, Pszczyńska 7

Sokół Wola - Leśnik Kobiór 0:0

Sędziowali: Paweł Kłyk(główny) oraz Bartosz Widera i Mirosław Gretka (asystenci)

Sokół: Radosław Rozmus - Remigiusz Żyła (35.Mateusz Lendzion), Jakub Szmidt, Miłosz Janosz, Michał Bała, Arkadiusz Wróbel (78.Dawid Nowok), Adrian Sosna, Filip Niesyto (46.Jakub Jucha), Nikodem Madeja (46.Michał Pochopień), Kacper Kudyba, Tobiasz Kubeczko.

Rezerwowi: Wojciech Kołek, Mariusz Jarnot.

Trener: Rafał Kula.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol (46.Marcin Myszor), Błażej Kozyra - Łukasz Guzy (50.Karol Machalica), Adrian Chrobok, Daniel Kuliga (87.Radosław Kempa), Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek.

Rezerwowi: Rafał Sosnowski, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Michał Bała (55.faul), Adrian Sosna (67.faul), Jakub Jucha (78.faul) - Aleksander Skrobol (9.faul), Adrian Chrobok (59.faul), Adam Grolik (69.faul), Radomir Kowalski (88.niesp.zach.).