2020/2021 wiosna

TRAMPKARZ MŁODSZY C2 (roczniki 2007-2009)

Tychy: IV liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41329.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra Pszczyna

9

25

8

1

0

44:5

2

KS GKS Tychy

9

20

6

2

1

50:19

3

Niepokorni Orzesze

9

16

5

1

3

36:38

4

Siódemka I Tychy

9

15

5

0

4

57:20

5

Polonia Łaziska Górne

9

15

5

0

4

36:37

6

BAP GOL Bieruń

9

13

4

1

4

39:45

7

MKS Lędziny

9

10

3

1

5

34:35

8

Pniówek Pawłowice Śląskie

9

10

3

1

5

39:45

9

Leśnik Kobiór

9

7

2

1

6

31:40

10

Siódemka II Tychy

9

0

0

0

9

11:93

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

12.06.2021

Leśnik

KP GKS Tychy

3:3

Nikodem Warpas 2, Bartosz Mamok

2

19.06.2021

Siódemka II Tychy

Leśnik

3:10

Nikodem Warpas 4, Kordian Zawadzki 3, Patryk Koterla, Rafał Kowalski, Jakub Duraj

3

24.04.2021

Leśnik

BAP GOL Bieruń

1:7

Bartosz Gruszka

4

04.05.2021

Iskra Pszczyna

Leśnik

5:0

5

08.05.2021

Leśnik

MKS Lędziny

1:4

Nikodem Warpas

6

15.05.2021

Leśnik

Polonia Łaziska Górne

3:10

Bartosz Mamok 3

7

23.05.2021

Siódemka Tychy

Leśnik

3:1

Bartosz Mamok

8

30.05.2021

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

8:0

Bartosz Mamok 3, Miłosz Wiśniewski 2, Maksymilian Widłok, Nikodem Warpas, Patryk Koterla

9

05.06.2021

Niepokorni Orzesze

Leśnik

5:4

Nikodem Warpas 2, Bartosz Mamok, Miłosz Wiśniewski

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

10 – Warpas Nikodem

9 – Mamok Bartosz

3 – Wiśniewski Miłosz, Zawadzki Kordian

2 – Koterla Patryk

1 – Duraj Jakub, Gruszka Bartosz, Kowalski Rafał, Widłok Maksymilian

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Błaszczak Emil

16.11.2007

7

-

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

-

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

8

-

Danek Michał

06.02.2009

1

-

Duraj Jakub

28.12.2007

9

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

8

1

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

5

-

Koterla Patryk

03.07.2008

8

2

Kowalski Rafał

22.07.2007

6

1

Kubecki Konrad

22.05.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

8

-

Maiczek Karol

27.05.2008

6

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

8

9

Młocek Jakub

09.12.2008

3

-

Musioł Adrian

28.08.2008

9

-

Radczuk Paweł

16.07.2008

3

-

Rok Oliwier

05.08.2007

9

-

Warpas Nikodem

10.11.2007

9

10

Widłok Maksymilian

16.04.2007

7

1

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

8

3

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8

3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK D1+D2 (roczniki 2008-2009)

Tychy: V liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41455.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS II Miedźna

10

25

8

1

1

35:11

2

Nadwiślan Góra

10

22

7

1

2

56:18

3

UKS Grom Świerczyniec

10

15

5

0

5

33:27

4

Leśnik Kobiór

10

13

4

1

5

39:57

5

Polonia Międzyrzecze

10

10

3

1

6

16:40

6

Znicz Jankowice

10

3

1

0

9

20:46

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

19.05.2021

Leśnik

Znicz Jankowice

11:3

Antoni Zawierucha 4, Patryk Koterla 2, Tymoteusz Kapłon , Krzysztof Ciszewski, Mateusz Gburczyk, Adrian Musioł, Oskar Skiba

2

24.06.2021

Nadwiślan Góra

Leśnik

14:1

Oskar Skiba

3

25.04.2021

Leśnik

LKS II Miedźna

3:9

Stanisław Konieczny, Adrian Szczyrba, Maksym Kirianov

4

02.05.2021

Leśnik

Polonia Międzyrzecze

3:3

Antoni Zawierucha 2, Bartosz Gruszka

5

07.05.2021

Grom Świerczyniec

Leśnik

3:4

Stanisław Konieczny, Michał Spora, Antoni Zawierucha, Oskar Skiba

6

14.05.2021

Znicz Jankowice

Leśnik

11:4

Antoni Zawierucha 2, Fabian Szweda 2

7

22.05.2021

Leśnik

Nadwiślan Góra

5:3

Oskar Skiba 2, Nikodem Skiba, Antoni Zawierucha, Adrian Musioł

8

28.05.2021

LKS II Miedźna

Leśnik

3:0

9

07.06.2021

Polonia Międzyrzecze

Leśnik

4:1

Tomasz Bojdoł

10

13.06.2021

Leśnik

Grom Świerczyniec

7:4

Nikodem Skiba 4, Antoni Zawierucha 3

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

13 – Zawierucha Antoni

5 – Skiba Nikodem, Skiba Oskar

2 – Konieczny Stanisław, Koterla Patryk, Musioł Adrian, Szweda Fabian

1 – Bojdoł Tomasz, Ciszewski Krzysztof, Gburczyk Mateusz, Gruszka Bartosz, Kapłon Tymoteusz, Kirianov Maksym, Spora Michał, Szczyrba Adrian

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

10

1

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

5

1

Gaj Antoni

23.08.2008

5

-

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

8

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

5

1

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

7

1

Kirianov Maksym

15.12.2008

8

1

Konieczny Stanisław

05.08.2009

5

2

Koterla Patryk

03.07.2008

3

2

Kuszka Paweł

09.06.2009

-

-

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

1

-

Maiczek Karol

27.05.2008

2

-

Młocek Jakub

09.12.2008

1

-

Musioł Adrian

28.08.2008

5

2

Skiba Nikodem

02.04.2008

8

5

Skiba Oskar

05.09.2010

9

5

Spora Michał

24.09.2008

9

1

Szczyrba Adrian

27.07.2008

2

1

Szweda Fabian

03.07.2009

1

2

Zawierucha Antoni

25.02.2009

10

13

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2009-2010)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>>: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41336.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Football I Project Suszec

9

25

8

1

0

53:9

2

KS GKS II Tychy

9

21

7

0

2

69:16

3

UKS SPS Wola

9

21

7

0

2

59:11

4

Leśnik Kobiór

9

18

6

0

3

59:24

5

AKS Nadwiślan Góra

9

14

4

2

3

33:25

6

Iskra II Pszczyna

9

11

3

2

4

43:25

7

LKS Woszczyce

9

10

3

1

5

28:48

8

Pniówek Pawłowice Śląski

9

9

3

0

6

37:49

9

LKS Goczałkowice Zdrój

9

3

1

0

8

31:59

10

Czapla Kryry

9

0

0

0

9

7:153

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

12.06.2021

UKS SPS Wola

Leśnik

7:0

2

20.06.2021

Leśnik

Czapla Kryry

16:1

Kordian Zawadzki 4, Ksawery Chęś 3, Michał Danek 3, Szymon Kawka 3, Paweł Kuszka 2, Mikołaj Zagórski

3

28.04.2021

LKS Woszczyce

Leśnik

0:8

Kordian Zawadzki 4, Paweł Kuszka 2, Konrad Kubecki, Szymon Kawka

4

19.05.2021

Leśnik

LKS Goczałkowice-Zdrój

14:1

Kordian Zawadzki 7, Ksawery Chęś 3, Konrad Kubecki 2, Fabian Szweda, Szymon Kawka

5

08.05.2021

KP II GKS Tychy

Leśnik

5:1

Ksawery Chęś

6

16.05.2021

Leśnik

Iskra II Pszczyna

6:4

Szymon Kawka 4, Ksawery Chęś, Kordian Zawadzki

7

24.05.2021

Football Project Suszec

Leśnik

4:1

Kordian Zawadzki

8

29.05.2021

Nadwiślan Góra

Leśnik

2:3

Kordian Zawadzki, Konrad Kubecki, Ksawery Chęś

9

06.06.2021

Leśnik

Pniówek Pawłowice

10:0

Konrad Kubecki 3, Kordian Zawadzki 3, Ksawery Chęś 2, Fabian Szweda 2

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

21 – Zawadzki Kordian

11 – Chęś Ksawery

9 – Kawka Szymon

7 – Kubecki Konrad

4 – Kuszka Paweł

3 – Danek Michał, Szweda Fabian

1 – Zagórski Mikołaj

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Chęś Ksawery

08.01.2010

9

11

Danek Michał

06.02.2009

7

3

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

9

-

Kawka Szymon

01.06.2009

6

9

Kozik Krzysztof

11.02.2010

9

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

8

7

Kuszka Paweł

09.06.2009

8

4

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

8

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

-

-

Oślislok Nadia

10.03.2010

6

-

Oślislok Milan

24.07.2012

1

-

Szweda Fabian

03.07.2009

8

3

Zagórska Anastazja

12.01.2008

7

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

8

-

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

9

1

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8

21

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2010-2011)

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41404.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Football Project I Suszec

8

19

6

1

1

78:50

2

Polonia II Łaziska Górne

8

18

6

0

2

67:35

3

GTS Bojszowy

8

18

6

0

2

56:38

4

LKS Rudołtowice

8

16

5

1

2

49:35

5

Leśnik Kobiór

8

12

4

0

4

46:42

6

LKS Łąka

8

12

4

0

4

30:65

7

Iskra I Pszczyna

8

9

3

0

5

52:32

8

Znicz I Jankowice

8

3

1

0

7

46:81

9

Fortuna Wyry

8

0

0

0

8

19:65

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

10.06.2021

Leśnik

Iskra I Pszczyna

3:2

Bartosz Maślanka 3

2

25.06.2021

LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Leśnik

4:6

Franciszek Kapłon 2, Bartosz Maślanka 2, Jan Jastrzemski, samobójcza

3

24.04.2021

Leśnik

Znicz I Jankowice

10:4

Rafał Gaj 5, Miguel Pater-Rodriguez 3, Ksawery Chęś, Franciszek Kapłon

4

01.05.2021

Leśnik

GTS Bojszowy

3:7

Miguel Pater-Rodriguez 2, Bartosz Maślanka

5

11.05.2021

Fortuna Wyry

Leśnik

1:11

b.d.

6

20.05.2021

Leśnik

LKS Łąka

6:8

b.d.

7

22-23.05.

Leśnik

pauza

8

29.05.2021

Leśnik

Football Project Suszec

4:11

Bartosz Maślanka 2, Oskar Skiba, Ksawery Chęś

9

05.06.2021

Polonia II Łaziska Górne

Leśnik

5:3

Franciszek Kapłon 2, Ksawery Chęś

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

8 – Maślanka Bartosz

5 – Kapłon Franciszek, Gaj Rafał, Pater-Rodriguez Miguel

3 – Chęś Ksawery

1 – Jastrzemski Jan, Skiba Oskar

+ 1 samobójcza (Nikodem Konieczny (Rudołtowice))

+ 11 bramek w meczu z Fortuną (b.d.)

+ 6 bramek w meczu z Łąką (b.d.)

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Paweł

31.01.2011

4

-

Chęś Ksawery

08.01.2010

6

3

Dutka Bartosz

24.09.2010

5

-

Gaj Rafał

26.11.2010

5

5

Jastrzemski Jan

19.10.2010

6

1

Kapłon Franciszek

28.09.2010

4

5

Kozik Krzysztof

11.02.2010

3

-

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

4

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

5

8

Mrzyk Karol

22.07.2010

3

-

Oślislok Nadia

10.03.2010

3

-

Oślislok Milan

24.07.2012

5

-

Pater-Rodriguez Miguel

15.08.2012

6

5

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

4

-

Richta Jakub

20.03.2011

3

-

Skiba Oskar

05.09.2010

1

1

Tużnik Mateusz

19.08.2010

5

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

-

-

Brak danych za mecze: Fortuna – Leśnik 1:11 (5k), Łąka – Leśnik 6:8 (6k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2012-2013)

Trener: Adrian Chrobok

RUNDA I: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW) (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41414.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

LKS Brzeźce

LKS I Miedźna

LKS Rudołtowice

Turnieje:

1 kolejka – 08.05.2021.(sobota), 9:00

gospodarz – Miedźna, Wiejska 100

Leśnik – Brzeźce 1:3; Brzeźce – Miedźna 4:1; Rudołtowice – Leśnik 2:4; Miedźna – Rudołtowice 0:2; Miedźna – Leśnik 0:2; Rudołtowice – Brzeźce 3:1

2 kolejka - 16.05.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - Rudołtowice, Wolności

Leśnik – Brzeźce 1:0; Brzeźce – Miedźna 5:0; Rudołtowice – Leśnik 3:5; Miedźna – Rudołtowice 1:5; Miedźna – Leśnik 0:7; Rudołtowice – Brzeźce 1:2

3 kolejka - 25.04.2021.(niedziela), 11:00

gospodarz – Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

Leśnik – Brzeźce 5:4; Brzeźce – Miedźna 6:2; Rudołtowice – Leśnik 2:2; Miedźna – Rudołtowice 5:7; Miedźna – Leśnik 1:10; Rudołtowice – Brzeźce 6:5

4 kolejka - 02.05.2021.(niedziela), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Brzeźce 2:1; Brzeźce – Miedźna 2:1; Rudołtowice – Leśnik 1:1; Miedźna – Rudołtowice 3:1; Miedźna – Leśnik 0:3; Rudołtowice – Brzeźce 0:5

RUNDA II: IV LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 11 (RW) (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41832.html

Drużyny:

Josieniec Radostowice

Leśnik Kobiór

LKS Brzeźce

Turnieje:

5 kolejka – 23.05.2021.(niedziela), 14:00

gospodarz - ul. Dworcowa 56, Radostowice

Josieniec – Leśnik 0:10; Brzeźce – Leśnik 3:2 ; Josieniec – Brzeźce 0:12

6 kolejka – 30.05.2021.(niedziela), 11:00

gospodarz - ul. Ofiar Faszyzmu , Brzeźce

Josieniec – Leśnik 0:3; Brzeźce – Leśnik 11:8 ; Josieniec – Brzeźce 0:3

7 kolejka – 06.06.2021.(niedziela), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Josieniec – Leśnik 0:5; Brzeźce – Leśnik 1:2 ; Josieniec – Brzeźce 0:5

8 kolejka - 13.06.2021.(niedziela), 14:00

gospodarz - ul. Dworcowa 56, Radostowice

Josieniec – Leśnik 0:6; Brzeźce – Leśnik 3:3; Josieniec – Brzeźce 0:6

KADRA (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Bojdoł Dawid

06.07.2012

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Kurzak Filip

12.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Zawierucha Jan

27.08.2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK MŁODSZY F2 (roczniki 2013-2015)

Trener: Michalina Czaja

RUNDA I: IV liga okręgowa F2 Żak Grupa 2 (RW) (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41445.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

UKS SPS Wola

Iskra Pszczyna

Znicz Jankowice

Turnieje:

1 kolejka – 08.05.2021.(sobota), 11:00

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

Leśnik – Wola 0:4; Wola – Iskra 4:1; Znicz – Leśnik 4:0; Iskra – Leśnik 4:0; Wola – Znicz 1:2; Znicz – Iskra 1:1

2 kolejka - 24.05.2021.(poniedziałek), 17:30

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

Leśnik – Wola 3:2; Wola – Iskra 0:3; Znicz – Leśnik 6:6; Iskra – Leśnik 3:1; Wola – Znicz 5:3; Znicz – Iskra 1:1

3 kolejka - 24.04.2021.(sobota), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Wola 0:8; Wola – Iskra 3:1; Znicz – Leśnik 3:2; Iskra – Leśnik 6:0; Wola – Znicz 4:2; Znicz – Iskra 2:3

4 kolejka - 02.05.2021.(niedziela), 13:00

gospodarz - Orlik (sztuczna nawierzchnia) (Pszczyna, L. Zamenhofa 5)

Leśnik – Wola 0:3; Wola – Iskra 2:5; Znicz – Leśnik 3:0; Iskra – Leśnik 3:0; Wola – Znicz 1:1; Znicz – Iskra 1:3

RUNDA II: IV LIGA OKRĘGOWA F2 ŻAK GRUPA 10 (RW)​ (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,41839.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

UKS SPS Wola

Iskra Pszczyna

Znicz Jankowice

Turnieje:

5 kolejka – 22.05.2021.(sobota), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Piast – Leśnik 0:3; Leśnik – Grom 4:1; JUW-e – Piast 3:0; JUW-e – Grom 3:1; Leśnik – JUW-e 5:1; Grom – Piast 3:0

6 kolejka – 30.05.2021.(niedziela), 11:00

gospodarz - OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)

Piast – Leśnik 2:6; Leśnik – Grom 7:2; JUW-e – Piast 2:2; JUW-e – Grom 3:1; Leśnik – JUW-e 0:0; Grom – Piast 3:5

7 kolejka – 06.06.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - KS PIAST (Bieruń, Warszawska 270)

Piast – Leśnik 0:4; Leśnik – Grom 3:0; JUW-e – Piast 7:0; JUW-e – Grom 3:0; Leśnik – JUW-e 1:0; Grom – Piast 1:4

8 kolejka – 12.06.2021.(sobota), 11:00

gospodarz - Boisko Szkolne (Świerczyniec, Sierpowa 38)

Piast – Leśnik 2:5; Leśnik – Grom 8:5; JUW-e – Piast 5:1; JUW-e – Grom 4:4; Leśnik – JUW-e 3:3; Grom – Piast 3:1

KADRA (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Babis Leon

06.09.2013

Czaja Maksymilian

17.03.2013

Danek Józef

20.01.2014

Klaja Antoni

29.07.2013

Klimek Wiktor

01.10.2014

Kossakowski Sebastian

04.12.2013

Kozik Wojciech

04.02.2014

Pater-Rodriguez Diego

02.02.2014

Wilgus Wojciech

15.06.2013

Zabielski Kacper

07.01.2015

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?