Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
6:1
Iskra II Pszczyna
UKS SPS Wola
7:0
Grodno Leśnik Kobiór
Pniówek Pawłowice
2:3
Nadwiślan Góra
Czapla Kryry
0:14
Football Project Suszec
LKS Goczałkowice - Zdrój
2:3
KP II GKS Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
6:4
KP II GKS Tychy
Iskra II Pszczyna
5:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Pniówek Pawłowice
3:5
UKS SPS Wola
Grodno Leśnik Kobiór
16:1
Czapla Kryry
Football Project Suszec
9:2
LKS Woszczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II GKS Tychy
3:0
Iskra II Pszczyna
UKS SPS Wola
6:0
Nadwiślan Góra
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:10
Football Project Suszec
Czapla Kryry
2:11
Pniówek Pawłowice
LKS Woszczyce
0:8
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
2:2
Iskra II Pszczyna
Pniówek Pawłowice
6:1
LKS Woszczyce
Football Project Suszec
3:0
KP II GKS Tychy
UKS SPS Wola
23:0
Czapla Kryry
Grodno Leśnik Kobiór
14:1
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II GKS Tychy
5:1
Grodno Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
2:2
Football Project Suszec
LKS Woszczyce
0:5
UKS SPS Wola
LKS Goczałkowice - Zdrój
4:10
Pniówek Pawłowice
Czapla Kryry
0:12
Nadwiślan Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice
3:9
KP II GKS Tychy
Nadwiślan Góra
1:2
Football Project Suszec
UKS SPS Wola
9:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Grodno Leśnik Kobiór
6:4
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
2:9
LKS Woszczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
11:0
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Zdrój
16:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
5:5
Nadwiślan Góra
KP II GKS Tychy
1:0
UKS SPS Wola
Football Project Suszec
4:1
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
2:3
Grodno Leśnik Kobiór
UKS SPS Wola
4:0
Iskra II Pszczyna
Czapla Kryry
1:34
KP II GKS Tychy
Pniówek Pawłowice
2:4
Football Project Suszec
LKS Woszczyce
5:2
LKS Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
18:0
Czapla Kryry
LKS Goczałkowice - Zdrój
1:2
Nadwiślan Góra
Football Project Suszec
5:0
UKS SPS Wola
Grodno Leśnik Kobiór
10:0
Pniówek Pawłowice
KP II GKS Tychy
10:0
LKS Woszczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?