Piłkarski weekend 27-28.05.2023
(Uwaga! Jeśli na telefonie chcesz zobaczyć wersję komputerową strony, wystarczy że telefon obrócisz poziomo)
Poniżej rozpiska meczów wszystkich drużyn Leśnika:
SENIORZY
Tychy: Klasa A - 27 kolejka
28.05.2023.(niedziela), 17:00 - Józefa Markiela 46, 43-172 Wyry
Fortuna Wyry - Grodno Leśnik Kobiór 1:3(0:1)
Marcin Piekarz 55 - Łukasz Baran 7, Patryk Maiczek 62,77-karny
W 60 minucie, przy stanie 1:1 Paweł Utrata obronił rzut karny.
JUNIOR MŁODSZY B1
Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) - 7 kolejka (ostatnia)
27.05.2023.(sobota), 17:00 - Cieszyńska 2, 43-254 Warszowice
UKS Warszowice - Leśnik Kobiór 13:2(6:0)
Gregory Stuchlik 1,26, Dominik Grzegorzek 18,38,46,49,54, Xavier Elijasz 28,65,72, Igor Boryniak 42,89, Wiktor Kiełkowski 79 - Dawid Kreczmer 48, Paweł Kuszka 90
Warszowice: Dominik Nagiel - Igor Boryniak, Antoni Chromik, Oktawian Drazik, Xavier Elijasz, Dominik Grzegorzek, Michał Hałacz, Oskar Kumor, Bartosz Stachowicz, Grzegorz Stuchlik, Jan Walczak + Wiktor Kiełkowski, Kamil Mazur.
Trener: Robert Stajer.
Leśnik: Dawid Kreczmer - Tomasz Bojdoł, Michał Danek, Mateusz Gburczyk, Maksym Kirianov, Patryk Koterla, Karol Maiczek, Bartosz Mamok, Adrian Musioł, Miłosz Wiśniewski, Kordian Zawadzki + Paweł Kuszka, Yaroslav Martsinkevicha.
Trener: Adrian Cebula.
Żółte kartki: -.
MŁODZIK STARSZY D1
Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW) - 8 kolejka
29.05.2023.(poniedziałek), 17:00 - Pszczyńska 7, 43-225 Wola
Sokół Wola - Leśnik Kobiór 5:1(1:0)
Bartosz Kozioł 19, Tomasz Wodniok 53, Szymon Śmieja 56,79, Ksawery Pióro 77 - Bartosz Dutka 45
Sokół: Wojciech Przewoźnik - Dominik Klimek, Kacper Maląg-Wolnicki, Kacper Piwoń, Wojciech Rozmus, Wiktor Twardziak, Aleksander Waluś, Tomasz Wodniok, Tomasz Żupiński + Karol Dziubek, Dawid Gryksa, Szymon Kotyrba, Bartosz Kozioł, Ksawery Pióro, Szymon Śmieja, Krystian Urbańczyk.
Trener: Grzegorz Wyciślak.
Leśnik: Jakub Krzyżowski - Bartosz Dutka, Miłosz Hutyra, Franciszek Kapłon, Krzysztof Kozik, Bartosz Maślanka, Karol Mrzyk, Tobiasz Pokorski, Ksawery Rok + Filip Malchar, Piotr Szarowicz, Amelia Zajęcka.
Trener: Adrian Cebula.
ORLIK STARSZY E1
Tychy: E1 Orlik "LIGA KONFERENCJI" Grupa 13 (RW) - 3 turniej
27.05.2023.(sobota), 12:00 - Tychy, Generała Andersa 22
Leśnik Kobiór, Unia Bieruń Stary, APN IV SMS Tychy, APN III SMS Tychy, Piast GOL II Bieruń
ORLIK MŁODSZY E2
Tychy: E2 Orlik "LIGA EUROPY" Grupa 11 (RW) - 2 turniej
26.05.2023.(piątek), 17:00 - Suszec, Piaskowa 33
Leśnik Kobiór, Football Project Suszec, LKS Studzionka, Fortuna Wyry
ŻAK MŁODSZY F2
Tychy: F2 Żak Grupa 10 (RW) - 3 turniej
28.05.2023.(niedziela), 10:00 - Kobiór, Centralna 117
Leśnik Kobiór, LKS Brzeźce, LKS Studzionka, Czapla Kryry
turniej przełożony
Komentarze