Druga wygrana z rzędu

W 11 kolejce klasy A Stal Chełm Śląski przegrał u siebie z Leśnikiem Kobiór 0:3(0:1) po bramkach Patryka Maiczka, Adriana Chroboka oraz Karola Jakubczyka.

Mecz rozpoczął się znakomicie i już w 6 minucie Leśnik wyszedł na prowadzenie. Po podaniu Daniela Kuligi gola zdobył Patryk Maiczek. Do przerwy wynik nie uległ zmianie - Leśnik kontrolował mecz, a Stal nie oddała strzału na bramkę Michał Woźnicy. Druga połowa rozpoczęła się równie dobrze. Czwarta minuta po przerwie i mamy gola na 0:2, tym razem autorstwa naszego kapitana - Adriana Chroboka, który wpakował piłkę do bramki Stali po asyście Karola Jakubczyka. Później gospodarze przejęli kontrolę nad spotkaniem, ale w bramce Leśnika świetnie spisywał się Michał Woźnica. Kontra w 73 minucie dobiła gospodarzy. Nasz najlepszy strzelec - Karol Jakubczyk, po podaniu Karola Machalicy ustalił wynik spotkania.

To była druga wygrana z rzędu Kobiórzan (pierwsza taka seria w tym sezonie), drugi mecz z rzędu ze strzelonymi trzema golami, ale tym razem na zero z tyłu. Brawo Leśnik!

16.10.2021.(sobota), 15:30 - Chełm Śląski, Techników 4b

Stal Chełm Śląski - Leśnik Kobiór 0:3(0:1)

0:1 - Patryk Maiczek, 6 min

0:2 - Adrian Chrobok, 49 min

0:3 - Karol Jakubczyk, 73 min

Sędziowali: Bartosz Widera (główny) oraz Tomasz Kuźniarz i Sebastian Wawrzyniak (asystenci)

Stal: Rafał Skuza - Jakub Lesz, Sebastian Skiba, Rafał Nowak, Andrzej Guzik, Tomasz Saternus (65.Szymon Siwek), Daniel Długajczyk, Christopher Saternus (44.Paweł Wisiorek), Adam Głos, Piotr Klepka (75.Konrad Majewski), Paweł Pukocz (75.Grzegorz Zając).

Rezerwowi: Tomasz Horst.

Trener: Łukasz Volkert.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski (46.Karol Machalica), Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Rafał Białas, Karol Jakubczyk, Dawid Jakubczyk, Daniel Kuliga (75.Rafał Sosnowski) - Patryk Maiczek (85.Mateusz Kyrcz).

Rezerwowi: Karol Karwacki, Krzysztof Gruszka, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Adam Głos (29.faul) -.

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.