Domowe przełamanie

W 22 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór wygrał ze Stalą Chełm Śląski 1:0(0:0).

Nie był to łatwy mecz dla Kobiórzan. Walcząca o utrzymanie Stal mogła wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie, ale nasz bramkarz - Paweł Utrata obronił rzut karny. Leśnik cały czas walczył o domowe przełamie i w końcu się udało - jedynego gola w tym meczu - na wagę zwycięstwa - zdobył w 70 minucie Przemysław Chęś.

Po porażce Studzionki w Bieruniu Nowym, Leśnik wskoczył na pozycję wicelidera w tabeli. Strata do lidera jest jednak spora - bo 12 punktów.

BRAWO LEŚNIK!

29.04.2023.(sobota), 17:00 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - Stal Chełm Śląski 1:0(0:0)

1:0 - Przemysław Chęś, 70 min

Sędziowali: Przemysław Wadas (główny) oraz Wojciech Opołka i Jacek Uryga (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra, Adam Grolik, Dawid Fluder (20.Dorian Weiner), Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Igor Gaj (65.Paweł Pasternak) - Patryk Maiczek, Łukasz Baran, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Kamil Kyrcz.

Trener: Łukasz Morcinek.

Stal: Michał Dudzik - Jakub Lesz, Sebastian Skiba, Rafał Nowak, Andrzej Guzik (65.Christopher Saternus), Daniel Długajczyk, Paweł Wisiorek, Adam Głos (60.Paweł Pukocz), Piotr Klepka (85.Szymon Siwek), Maciej Jeleń, Miłosz Jacent (80.Kamil Bacia).

Rezerwowi: Rafał Skuza, Grzegorz Oleś, Rafał Jaworski, Tomasz Saternus.

Trener: Łukasz Volkert

Żółte kartki: Adam Grolik (39.faul), Patryk Maiczek (51.faul) - Piotr Klepka (25.faul), Miłosz Jacent (68.faul), Christopher Saternus (76.faul), Jakub Lesz (87.faul).

W 33 minucie zawodnik Stali Chełm Śląski nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Utrata obronił).

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.