Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

03.09.2022

W 5 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór przegrał u siebie z Siódemka Tychy 1:2(1:2).

W 19 minucie Kobiórzanie wyszli na prowadzenie po golu Przemysława Chęsia. Niestety prowadzenie utrzymali tylko 4 minuty, kiedy to wyrównującego gola strzelił Gracjan Pytel. Goście wyszli na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy, a bramkę zdobył ich najlepszy strzelec - Mikołaj Kotkowski.

Niestety w drugiej połowie wynik się nie zmienił, a na domiar złego, czerwoną kartkę w 90 minucie zobaczył Rafał Pasternak, przez co będzie musiał pauzować w następnej kolejce.

03.09.2022.(sobota), 11:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy 1:2(1:2)

1:0 - Przemysław Chęś, 19 min

1:1 - Gracjan Pytel, 23 min

1:2 - Mikołaj Kotkowski, 39 min

Sędziowali:Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Paweł Kłyk i Mirosław Gretka (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra (67.Sebastian Suchan), Rafał Białas, Adrian Chrobok, Karol Machalica - Rafał Pasternak, Dorian Weiner (60.Igor Gaj),Łukasz Baran - Bartosz Gogol (60.Mateusz Kyrcz), Patryk Maiczek, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Wojciech Zdziebło,Kacper Gniadek.

Trener: Łukasz Morcinek.

Siódemka: Tomasz Szkudło - Wojciech Orocz, Samuel Colik, Kamil Golimowski, Damian Tauliczek (89.Aleksander Lipski), Kamil Burczyk (46.Kacper Wójciga), Michał Koziarz, Maciej Ludwiczak (87.Tomasz Kopeć),Mikołaj Kotkowski, Gracjan Pytel (46.Michał Wróbel), Dawid Śmigielski (78.Jakub Wrześniewski).

Rezerwowi: Seweryn Gałuszka.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki:Rafał Pasternak (74.faul), Paweł Utrata (80.niesp.zach.) - Aleksander Lipski (3.niesp.zach.), Mikołaj Kotkowski (53.niesp.zach.).

Czerwona kartka:Rafał Pasternak (90.Leśnik, faul)