Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pauza
Grodno Leśnik Kobiór
3:2
Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy
7:2
Polonia II Łaziska Górne
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
13:7
Znicz Jankowice
Fortuna Wyry
4:13
Football Project Suszec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
Polonia II Łaziska Górne
12:2
Fortuna Wyry
Football Project Suszec
19:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna
4:6
GTS Bojszowy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:6
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Project Suszec
Pauza
Fortuna Wyry
1:6
Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy
8:5
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Grodno Leśnik Kobiór
10:4
Znicz Jankowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:7
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
Pauza
Iskra Pszczyna
16:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Grodno Leśnik Kobiór
3:7
GTS Bojszowy
Znicz Jankowice
9:10
Football Project Suszec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
Fortuna Wyry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
Pauza
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:6
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Football Project Suszec
3:16
Polonia II Łaziska Górne
Fortuna Wyry
1:11
Grodno Leśnik Kobiór
GTS Bojszowy
11:6
Znicz Jankowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Pauza
Iskra Pszczyna
4:6
Football Project Suszec
GTS Bojszowy
9:3
Fortuna Wyry
Znicz Jankowice
7:15
Polonia II Łaziska Górne
Grodno Leśnik Kobiór
6:8
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
Pauza
Fortuna Wyry
5:7
Znicz Jankowice
Football Project Suszec
7:7
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
6:5
GTS Bojszowy
Polonia II Łaziska Górne
7:5
Iskra Pszczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Bojszowy
Pauza
Znicz Jankowice
3:11
Iskra Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:3
Polonia II Łaziska Górne
Fortuna Wyry
3:4
LKS Łąka (k. Pszczyny)
Grodno Leśnik Kobiór
4:11
Football Project Suszec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
Iskra Pszczyna
4:6
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Polonia II Łaziska Górne
5:3
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Łąka (k. Pszczyny)
6:3
Znicz Jankowice
Football Project Suszec
9:3
GTS Bojszowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?