Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
OKS ZET Tychy
4:0
Przełom Kaniów
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
Pionier Pisarzowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
Sokół Wola
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
2:0
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
Pauza
Przełom Kaniów
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pionier Pisarzowice
1:0
OKS ZET Tychy
Sokół Wola
2:5
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Piast Bieruń Nowy
1:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
KS Bestwinka
0:4
LKS Wisła Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
Pauza
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Pionier Pisarzowice
OKS ZET Tychy
4:2
Piast Bieruń Nowy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:1
KS Bestwinka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
Przełom Kaniów
LKS Wisła Wielka
1:1
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Pionier Pisarzowice
1:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Wola
0:2
LKS Wisła Wielka
Ogrodnik Cielmice
3:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Piast Bieruń Nowy
3:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Bestwinka
1:2
OKS ZET Tychy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
KS Bestwinka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:2
Piast Bieruń Nowy
LKS Wisła Wielka
3:0
Przełom Kaniów
OKS ZET Tychy
2:3
Ogrodnik Cielmice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:8
Sokół Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
Pauza
Ogrodnik Cielmice
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pionier Pisarzowice
1:1
LKS Wisła Wielka
Sokół Wola
2:4
OKS ZET Tychy
Przełom Kaniów
2:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
KS Bestwinka
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
Ogrodnik Cielmice
1:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pionier Pisarzowice
2:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Wola
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Bieruń Nowy
0:0
LKS Wisła Wielka
Przełom Kaniów
0:5
OKS ZET Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
Pauza
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Przełom Kaniów
LKS Wisła Wielka
4:0
KS Bestwinka
OKS ZET Tychy
5:0
Pionier Pisarzowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:3
Piast Bieruń Nowy
MRKS II Czechowice-Dziedzice
4:2
Sokół Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
Pauza
Ogrodnik Cielmice
4:0
LKS Wisła Wielka
Pionier Pisarzowice
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Bestwinka
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Piast Bieruń Nowy
0:2
OKS ZET Tychy
Przełom Kaniów
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Piast Bieruń Nowy
OKS ZET Tychy
2:0
KS Bestwinka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:3
Ogrodnik Cielmice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:1
Pionier Pisarzowice
LKS Wisła Wielka
3:1
Sokół Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Ogrodnik Cielmice
0:5
OKS ZET Tychy
KS Bestwinka
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Sokół Wola
0:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Piast Bieruń Nowy
2:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Przełom Kaniów
1:4
LKS Wisła Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:2
KS Bestwinka
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
4:2
Pionier Pisarzowice
OKS ZET Tychy
2:0
Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
Przełom Kaniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:1
OKS ZET Tychy
KS Bestwinka
2:0
Pionier Pisarzowice
Ogrodnik Cielmice
3:0
Przełom Kaniów
Piast Bieruń Nowy
2:2
Sokół Wola
LKS Wisła Wielka
3:6
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Pauza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
KS Bestwinka
5:0
Przełom Kaniów
Sokół Wola
1:6
Pionier Pisarzowice
Ogrodnik Cielmice
1:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Wisła Wielka
4:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
OKS ZET Tychy
Pauza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:2
Ogrodnik Cielmice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
Sokół Wola
0:3
KS Bestwinka
Piast Bieruń Nowy
3:1
Przełom Kaniów
LKS Wisła Wielka
2:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
OKS ZET Tychy
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pionier Pisarzowice
3:1
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
0:2
Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola
0:2
Ogrodnik Cielmice
LKS Wisła Wielka
Pauza
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:2
OKS ZET Tychy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
Pauza
Przełom Kaniów
1:2
Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice
1:1
KS Bestwinka
Piast Bieruń Nowy
4:1
Pionier Pisarzowice
OKS ZET Tychy
2:1
LKS Wisła Wielka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
LKS Wisła Wielka
Przełom Kaniów
2:5
Ogrodnik Cielmice
Pionier Pisarzowice
0:0
KS Bestwinka
Sokół Wola
1:2
Piast Bieruń Nowy
OKS ZET Tychy
3:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Pauza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
0:1
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
1:2
Sokół Wola
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:0
LKS Wisła Wielka
Piast Bieruń Nowy
0:7
Ogrodnik Cielmice
OKS ZET Tychy
Pauza
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
OKS ZET Tychy
Przełom Kaniów
1:1
Piast Bieruń Nowy
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
KS Bestwinka
3:4
Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice
8:2
Pionier Pisarzowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
LKS Wisła Wielka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
1:6
Pionier Pisarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice
2:3
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
0:3
KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka
Pauza
OKS ZET Tychy
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
Pauza
Pionier Pisarzowice
5:4
Piast Bieruń Nowy
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
KS Bestwinka
0:3
Ogrodnik Cielmice
Sokół Wola
0:1
Przełom Kaniów
LKS Wisła Wielka
4:1
OKS ZET Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?