Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
3:0
Przełom Kaniów
Sokół Wola
1:9
MKS Lędziny
LKS Bestwina
3:0
Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice
4:0
Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy
2:1
KS Bestwinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
2:2
Sokół Wola
GTS Bojszowy
2:2
LKS Bestwina
MKS Lędziny
5:0
Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka
5:0
Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice
2:3
Pasjonat Dankowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
1:1
Piast Bieruń Nowy
LKS Bestwina
0:1
KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice
0:0
GTS Bojszowy
MKS Lędziny
5:0
Przełom Kaniów
Sokół Wola
1:6
Pionier Pisarzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
0:2
Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy
3:1
Przełom Kaniów
LKS Bestwina
4:2
Pasjonat Dankowice
GTS Bojszowy
4:3
Sokół Wola
KS Bestwinka
2:6
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
0:1
GTS Bojszowy
Pionier Pisarzowice
3:1
Przełom Kaniów
Sokół Wola
2:4
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
3:1
KS Bestwinka
MKS Lędziny
5:0
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:6
MKS Lędziny
LKS Bestwina
0:2
Ogrodnik Cielmice
Pasjonat Dankowice
4:0
Sokół Wola
GTS Bojszowy
6:1
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
0:2
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
0:6
LKS Bestwina
Sokół Wola
0:3
KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice
1:2
Pasjonat Dankowice
Piast Bieruń Nowy
4:1
Pionier Pisarzowice
MKS Lędziny
2:3
GTS Bojszowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:2
Ogrodnik Cielmice
LKS Bestwina
1:3
MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice
0:1
Przełom Kaniów
GTS Bojszowy
8:1
Piast Bieruń Nowy
KS Bestwinka
2:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:3
GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice
1:1
KS Bestwinka
Piast Bieruń Nowy
0:2
LKS Bestwina
MKS Lędziny
0:1
Pasjonat Dankowice
Przełom Kaniów
1:2
Sokół Wola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
4:0
Sokół Wola
Pionier Pisarzowice
2:6
LKS Bestwina
Piast Bieruń Nowy
0:0
Pasjonat Dankowice
Przełom Kaniów
2:5
Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka
2:2
GTS Bojszowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:2
Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice
2:3
MKS Lędziny
LKS Bestwina
3:0
GTS Bojszowy
Pasjonat Dankowice
2:1
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
0:1
KS Bestwinka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:2
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
0:7
Ogrodnik Cielmice
GTS Bojszowy
3:0
Pasjonat Dankowice
KS Bestwinka
1:3
LKS Bestwina
Przełom Kaniów
3:3
MKS Lędziny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:5
GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice
8:2
Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice
0:2
LKS Bestwina
MKS Lędziny
2:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
1:1
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
0:9
MKS Lędziny
LKS Bestwina
9:0
Sokół Wola
GTS Bojszowy
2:0
Ogrodnik Cielmice
Przełom Kaniów
1:6
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
0:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:5
Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice
2:1
LKS Bestwina
Piast Bieruń Nowy
0:3*
KS Bestwinka
MKS Lędziny
4:0
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
1:4
GTS Bojszowy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:4
Piast Bieruń Nowy
Pasjonat Dankowice
3:1
Ogrodnik Cielmice
GTS Bojszowy
2:2
MKS Lędziny
KS Bestwinka
3:4
Sokół Wola
LKS Bestwina
4:2
Przełom Kaniów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
2:2
Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice
0:0
KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice
2:3
Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy
1:4
GTS Bojszowy
MKS Lędziny
3:1
LKS Bestwina
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:1
Przełom Kaniów
LKS Bestwina
2:0
Piast Bieruń Nowy
Pasjonat Dankowice
2:7
MKS Lędziny
GTS Bojszowy
3:0
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
0:3
Ogrodnik Cielmice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?