Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
4:3
Siódemka Tychy
Raków Częstochowa
5:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Bytomski Sport Bytom
1:1
Rozwój Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:4
Józefka2005
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
2:4
Górnik Zabrze
Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice
1:1
Siódemka Tychy
Bytomski Sport Bytom
0:2
Raków Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Raków Częstochowa
0:1
Rozwój Katowice
Siódemka Tychy
6:3
Józefka2005
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:4
Bytomski Sport Bytom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
Siódemka Tychy
Rozwój Katowice
2:2
Józefka2005
Raków Częstochowa
20:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Bytomski Sport Bytom
1:0
Górnik Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
9:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze
2:1
Raków Częstochowa
Siódemka Tychy
2:2
Bytomski Sport Bytom
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:3
Rozwój Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytomski Sport Bytom
1:3
Józefka2005
Rozwój Katowice
1:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Raków Częstochowa
1:0
Siódemka Tychy
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:4
Górnik Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
2:8
Raków Częstochowa
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
Bytomski Sport Bytom
Górnik Zabrze
1:3
Rozwój Katowice
Siódemka Tychy
2:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:6
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice
6:0
Bytomski Sport Bytom
Siódemka Tychy
1:4
Górnik Zabrze
Józefka2005
6:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:1
Józefka2005
Raków Częstochowa
2:1
Bytomski Sport Bytom
Siódemka Tychy
1:3
Rozwój Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
1:5
Siódemka Tychy
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:4
Górnik Zabrze
Rozwój Katowice
0:7
Raków Częstochowa
Bytomski Sport Bytom
3:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
5:1
Rozwój Katowice
Górnik Zabrze
3:1
Bytomski Sport Bytom
Siódemka Tychy
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:7
Raków Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
Józefka2005
Rozwój Katowice
4:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Raków Częstochowa
3:1
Górnik Zabrze
Bytomski Sport Bytom
2:2
Siódemka Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Rozwój Katowice
Górnik Zabrze
9:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Siódemka Tychy
0:3
Raków Częstochowa
Józefka2005
2:3
Bytomski Sport Bytom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
4:0
Józefka2005
Rozwój Katowice
0:1
Górnik Zabrze
Bytomski Sport Bytom
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:8
Siódemka Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?