Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Wisła Wielka
Pauza
Nadwiślan Góra
1:3
Fortuna Wyry
UKS Warszowice
1:5
Czarni Piasek
Pniówek II Pawłowice
1:3
Gol Bieruń
LKS II Gardawice
4:0
LKS Mizerów
LKS Wisła Mała
3:4
Niepokorni Orzesze
MKS II Lędziny
2:3
Czułowianka Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
Pauza
Nadwiślan Góra
1:3
Czarni Piasek
Czułowianka Tychy
5:0
UKS Warszowice
LKS Mizerów
1:1
Pniówek II Pawłowice
Fortuna Wyry
2:1
LKS II Gardawice
Niepokorni Orzesze
0:3
MKS II Lędziny
LKS II Wisła Wielka
0:0
LKS Wisła Mała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
LKS Mizerów
2:12
Gol Bieruń
UKS Warszowice
5:1
Niepokorni Orzesze
LKS II Gardawice
1:2
Czarni Piasek
MKS II Lędziny
7:0
LKS II Wisła Wielka
Pniówek II Pawłowice
1:4
Fortuna Wyry
Nadwiślan Góra
0:3
Czułowianka Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Czułowianka Tychy
4:0
LKS II Gardawice
Czarni Piasek
2:1
Pniówek II Pawłowice
LKS II Wisła Wielka
0:6
UKS Warszowice
LKS Wisła Mała
1:5
MKS II Lędziny
Fortuna Wyry
2:0
Gol Bieruń
Niepokorni Orzesze
3:0*
Nadwiślan Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
LKS Mizerów
0:8
Fortuna Wyry
Nadwiślan Góra
3:2
LKS II Wisła Wielka
UKS Warszowice
4:1
LKS Wisła Mała
Gol Bieruń
3:0
Czarni Piasek
Pniówek II Pawłowice
0:5
Czułowianka Tychy
LKS II Gardawice
2:1
Niepokorni Orzesze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
Czarni Piasek
3:0
LKS Mizerów
Czułowianka Tychy
3:5
Gol Bieruń
LKS II Wisła Wielka
4:1
LKS II Gardawice
LKS Wisła Mała
2:2
Nadwiślan Góra
MKS II Lędziny
2:0
UKS Warszowice
Niepokorni Orzesze
3:1
Pniówek II Pawłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
Nadwiślan Góra
3:3
MKS II Lędziny
LKS Mizerów
1:9
Czułowianka Tychy
Fortuna Wyry
6:1
Czarni Piasek
Gol Bieruń
8:0
Niepokorni Orzesze
Pniówek II Pawłowice
6:1
LKS II Wisła Wielka
LKS II Gardawice
3:0
LKS Wisła Mała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Czułowianka Tychy
0:1
Fortuna Wyry
LKS II Wisła Wielka
1:16
Gol Bieruń
LKS Wisła Mała
2:0
Pniówek II Pawłowice
UKS Warszowice
4:1
Nadwiślan Góra
MKS II Lędziny
5:0
LKS II Gardawice
Niepokorni Orzesze
3:1
LKS Mizerów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
Pauza
Czarni Piasek
2:0
Czułowianka Tychy
Gol Bieruń
3:0*
LKS Wisła Mała
LKS Mizerów
3:4
LKS II Wisła Wielka
LKS II Gardawice
2:0
UKS Warszowice
Fortuna Wyry
4:0
Niepokorni Orzesze
Pniówek II Pawłowice
1:1
MKS II Lędziny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
Nadwiślan Góra
2:1
LKS II Gardawice
UKS Warszowice
2:3
Pniówek II Pawłowice
LKS II Wisła Wielka
1:8
Fortuna Wyry
MKS II Lędziny
1:0
Gol Bieruń
LKS Wisła Mała
0:3*
LKS Mizerów
Niepokorni Orzesze
1:4
Czarni Piasek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Gardawice
Pauza
Czarni Piasek
3:0
LKS II Wisła Wielka
Czułowianka Tychy
1:2
Niepokorni Orzesze
Gol Bieruń
5:2
UKS Warszowice
Pniówek II Pawłowice
12:1
Nadwiślan Góra
LKS Mizerów
2:3
MKS II Lędziny
Fortuna Wyry
8:0
LKS Wisła Mała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Niepokorni Orzesze
Pauza
Nadwiślan Góra
0:7
Gol Bieruń
LKS II Wisła Wielka
1:4
Czułowianka Tychy
LKS Wisła Mała
1:4
Czarni Piasek
UKS Warszowice
3:0
LKS Mizerów
MKS II Lędziny
0:2
Fortuna Wyry
LKS II Gardawice
1:2
Pniówek II Pawłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek II Pawłowice
Pauza
Czarni Piasek
2:1
MKS II Lędziny
LKS Mizerów
2:4
Nadwiślan Góra
Czułowianka Tychy
6:0
LKS Wisła Mała
Gol Bieruń
3:0*
LKS II Gardawice
Fortuna Wyry
4:0
UKS Warszowice
Niepokorni Orzesze
1:0
LKS II Wisła Wielka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Wisła Wielka
Pauza
Czarni Piasek
3:2
UKS Warszowice
Czułowianka Tychy
2:3
MKS II Lędziny
Gol Bieruń
6:1
Pniówek II Pawłowice
LKS Mizerów
0:1
LKS II Gardawice
Fortuna Wyry
9:0
Nadwiślan Góra
Niepokorni Orzesze
6:0
LKS Wisła Mała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
Pauza
Pniówek II Pawłowice
3:0
LKS Mizerów
Czarni Piasek
6:1
Nadwiślan Góra
LKS II Gardawice
1:6
Fortuna Wyry
LKS Wisła Mała
0:4
LKS II Wisła Wielka
UKS Warszowice
5:2
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
3:0*
Niepokorni Orzesze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
Czarni Piasek
3:1
LKS II Gardawice
Czułowianka Tychy
2:0
Nadwiślan Góra
Gol Bieruń
5:1
LKS Mizerów
Fortuna Wyry
2:1
Pniówek II Pawłowice
Niepokorni Orzesze
2:0
UKS Warszowice
LKS II Wisła Wielka
0:1
MKS II Lędziny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Gol Bieruń
1:6
Fortuna Wyry
Pniówek II Pawłowice
1:1
Czarni Piasek
LKS II Gardawice
0:6
Czułowianka Tychy
Nadwiślan Góra
2:1
Niepokorni Orzesze
UKS Warszowice
4:1
LKS II Wisła Wielka
MKS II Lędziny
3:1
LKS Wisła Mała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
Czarni Piasek
3:4
Gol Bieruń
Niepokorni Orzesze
3:0*
LKS II Gardawice
LKS Wisła Mała
1:7
UKS Warszowice
Fortuna Wyry
5:2
LKS Mizerów
LKS II Wisła Wielka
3:0
Nadwiślan Góra
Czułowianka Tychy
3:0*
Pniówek II Pawłowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
LKS Mizerów
0:3
Czarni Piasek
Pniówek II Pawłowice
2:1
Niepokorni Orzesze
UKS Warszowice
3:2
MKS II Lędziny
LKS II Gardawice
4:0
LKS II Wisła Wielka
Gol Bieruń
1:5
Czułowianka Tychy
Nadwiślan Góra
0:6
LKS Wisła Mała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
Czarni Piasek
0:3
Fortuna Wyry
LKS Wisła Mała
5:1
LKS II Gardawice
MKS II Lędziny
10:1
Nadwiślan Góra
Czułowianka Tychy
2:0
LKS Mizerów
LKS II Wisła Wielka
2:4
Pniówek II Pawłowice
Niepokorni Orzesze
3:9
Gol Bieruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Nadwiślan Góra
2:9
UKS Warszowice
Fortuna Wyry
1:0
Czułowianka Tychy
Gol Bieruń
10:0
LKS II Wisła Wielka
Pniówek II Pawłowice
10:1
LKS Wisła Mała
LKS Mizerów
2:1
Niepokorni Orzesze
LKS II Gardawice
0:9
MKS II Lędziny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
Pauza
UKS Warszowice
3:1
LKS II Gardawice
Czułowianka Tychy
2:3
Czarni Piasek
Niepokorni Orzesze
0:4
Fortuna Wyry
LKS Wisła Mała
2:3
Gol Bieruń
MKS II Lędziny
4:2
Pniówek II Pawłowice
LKS II Wisła Wielka
2:1
LKS Mizerów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
Pniówek II Pawłowice
2:5
UKS Warszowice
LKS Mizerów
5:2
LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
2:0
Niepokorni Orzesze
Gol Bieruń
2:5
MKS II Lędziny
Fortuna Wyry
4:0
LKS II Wisła Wielka
LKS II Gardawice
2:2
Nadwiślan Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Gardawice
Pauza
Nadwiślan Góra
4:2
Pniówek II Pawłowice
LKS II Wisła Wielka
1:1
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
0:10
Fortuna Wyry
UKS Warszowice
0:0
Gol Bieruń
MKS II Lędziny
5:1
LKS Mizerów
Niepokorni Orzesze
0:8
Czułowianka Tychy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Niepokorni Orzesze
Pauza
LKS Mizerów
1:3
UKS Warszowice
Czułowianka Tychy
2:0
LKS II Wisła Wielka
Czarni Piasek
4:1
LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice
7:4
LKS II Gardawice
Fortuna Wyry
4:3
MKS II Lędziny
Gol Bieruń
5:0
Nadwiślan Góra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek II Pawłowice
Pauza
Nadwiślan Góra
3:2
LKS Mizerów
UKS Warszowice
1:7
Fortuna Wyry
LKS II Gardawice
6:5
Gol Bieruń
LKS Wisła Mała
3:5
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
4:3
Czarni Piasek
LKS II Wisła Wielka
3:1
Niepokorni Orzesze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?