Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
4:1
Fortuna Wyry
Grodno Leśnik Kobiór
2:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:3
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
1:0
Sokół Wola
Unia Bieruń Stary
1:4
Piast GOL Bieruń
LKS Studzionka
1:2
LKS Frydek
Czapla Kryry
1:2
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
1:4
Znicz Jankowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:0
Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice
3:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
1:1
Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
3:7
LKS Gardawice
Piast GOL Bieruń
7:1
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
3:1
LKS Frydek
Fortuna Wyry
1:2
LKS Studzionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
5:0
Sokół Wola
LKS Frydek
2:3
Fortuna Wyry
Stal Chełm Śląski
0:0
Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec
4:1
Znicz Jankowice
Grodno Leśnik Kobiór
6:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
0:9
Piast GOL Bieruń
LKS Gardawice
1:1
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
0:3
Siódemka Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
LKS Frydek
Ogrodnik Cielmice
1:4
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
9:1
Krupiński Suszec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:2
Czapla Kryry
Unia Bieruń Stary
0:0
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
1:1
Fortuna Wyry
Znicz Jankowice
2:5
LKS Studzionka
Piast GOL Bieruń
1:1
Stal Chełm Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
1:2
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Krupiński Suszec
3:2
Ogrodnik Cielmice
Czapla Kryry
2:4
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
3:1
LKS Woszczyce
LKS Frydek
1:4
Znicz Jankowice
Fortuna Wyry
2:1
Sokół Wola
LKS Gardawice
0:2
Piast GOL Bieruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
3:2
LKS Frydek
Grodno Leśnik Kobiór
5:0
Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:3
LKS Gardawice
Znicz Jankowice
3:2
Fortuna Wyry
Unia Bieruń Stary
3:1
Stal Chełm Śląski
Ogrodnik Cielmice
1:3
LKS Studzionka
Piast GOL Bieruń
1:0
Krupiński Suszec
Siódemka Tychy
3:1
Sokół Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:1
Znicz Jankowice
LKS Frydek
1:3
Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec
7:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
0:0
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
3:1
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
0:1
Piast GOL Bieruń
Stal Chełm Śląski
1:2
Grodno Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
3:3
LKS Woszczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
2:2
Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice
3:2
Fortuna Wyry
LKS Woszczyce
3:1
Sokół Wola
Grodno Leśnik Kobiór
2:2
LKS Gardawice
Czapla Kryry
3:0
Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:5
LKS Studzionka
Piast GOL Bieruń
2:0
LKS Frydek
Siódemka Tychy
2:3
Znicz Jankowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:2
Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice
3:2
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
1:3
Piast GOL Bieruń
LKS Studzionka
2:0
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
2:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski
2:0
Siódemka Tychy
Krupiński Suszec
3:1
Grodno Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
2:4
LKS Woszczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
2:1
Znicz Jankowice
Grodno Leśnik Kobiór
2:1
LKS Studzionka
Czapla Kryry
1:6
Krupiński Suszec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
Fortuna Wyry
Unia Bieruń Stary
1:3
LKS Frydek
Piast GOL Bieruń
4:1
Sokół Wola
Siódemka Tychy
2:1
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
2:1
LKS Gardawice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Krupiński Suszec
1:1
Stal Chełm Śląski
LKS Woszczyce
4:1
Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice
3:2
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
4:1
Piast GOL Bieruń
LKS Studzionka
3:1
Czapla Kryry
LKS Frydek
2:5
Grodno Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
2:2
Unia Bieruń Stary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
4:2
Fortuna Wyry
Czapla Kryry
2:0
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:2
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
1:3
Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary
0:6
Sokół Wola
Piast GOL Bieruń
3:4
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
2:1
LKS Studzionka
Siódemka Tychy
1:3
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
Grodno Leśnik Kobiór
Ogrodnik Cielmice
3:1
Piast GOL Bieruń
LKS Frydek
2:0
Stal Chełm Śląski
Krupiński Suszec
2:2
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
8:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Znicz Jankowice
5:2
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
3:1
LKS Gardawice
Fortuna Wyry
2:1
Czapla Kryry
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:3
Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec
0:1
LKS Studzionka
Grodno Leśnik Kobiór
0:2
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
3:1
Sokół Wola
LKS Gardawice
1:2
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
1:2
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
0:0
Fortuna Wyry
Siódemka Tychy
1:4
Piast GOL Bieruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
2:2
Krupiński Suszec
Fortuna Wyry
1:2
LKS Gardawice
Piast GOL Bieruń
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Wola
3:0
Stal Chełm Śląski
Ogrodnik Cielmice
2:1
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
3:2
Siódemka Tychy
Grodno Leśnik Kobiór
3:1
LKS Woszczyce
Znicz Jankowice
4:2
Czapla Kryry
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
LKS Gardawice
Ogrodnik Cielmice
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce
- : -
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
- : -
Stal Chełm Śląski
Piast GOL Bieruń
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
- : -
LKS Studzionka
Siódemka Tychy
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Fortuna Wyry
- : -
Krupiński Suszec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
Sokół Wola
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
Piast GOL Bieruń
Czapla Kryry
- : -
Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice
- : -
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
- : -
Fortuna Wyry
LKS Frydek
- : -
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Woszczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
LKS Studzionka
Ogrodnik Cielmice
- : -
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
- : -
LKS Gardawice
Fortuna Wyry
- : -
LKS Frydek
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
- : -
Krupiński Suszec
Piast GOL Bieruń
- : -
Czapla Kryry
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
LKS Woszczyce
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
Unia Bieruń Stary
Czapla Kryry
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
- : -
Ogrodnik Cielmice
LKS Studzionka
- : -
Znicz Jankowice
LKS Frydek
- : -
Sokół Wola
Stal Chełm Śląski
- : -
Piast GOL Bieruń
Fortuna Wyry
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
Fortuna Wyry
Ogrodnik Cielmice
- : -
Krupiński Suszec
LKS Woszczyce
- : -
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
- : -
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
- : -
Czapla Kryry
Piast GOL Bieruń
- : -
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
Siódemka Tychy
Krupiński Suszec
- : -
Piast GOL Bieruń
Czapla Kryry
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Gardawice
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
- : -
Ogrodnik Cielmice
LKS Frydek
- : -
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
- : -
Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry
- : -
Znicz Jankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
- : -
LKS Frydek
Siódemka Tychy
- : -
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
- : -
Fortuna Wyry
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Krupiński Suszec
Znicz Jankowice
- : -
Sokół Wola
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Gardawice
Piast GOL Bieruń
- : -
LKS Studzionka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
LKS Woszczyce
LKS Studzionka
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
- : -
Piast GOL Bieruń
Stal Chełm Śląski
- : -
Czapla Kryry
Krupiński Suszec
- : -
Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry
- : -
Ogrodnik Cielmice
LKS Gardawice
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
- : -
Sokół Wola
LKS Woszczyce
- : -
Znicz Jankowice
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
- : -
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Studzionka
Piast GOL Bieruń
- : -
Fortuna Wyry
Siódemka Tychy
- : -
Stal Chełm Śląski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
Piast GOL Bieruń
Krupiński Suszec
- : -
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
- : -
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
- : -
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
- : -
Ogrodnik Cielmice
LKS Studzionka
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Frydek
- : -
Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
- : -
LKS Woszczyce
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
LKS Frydek
Czapla Kryry
- : -
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Sokół Wola
Unia Bieruń Stary
- : -
Fortuna Wyry
Piast GOL Bieruń
- : -
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
- : -
Krupiński Suszec
Siódemka Tychy
- : -
LKS Gardawice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
Unia Bieruń Stary
Ogrodnik Cielmice
- : -
Siódemka Tychy
Krupiński Suszec
- : -
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
- : -
Piast GOL Bieruń
Znicz Jankowice
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Frydek
- : -
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
- : -
Sokół Wola
Czapla Kryry
- : -
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
LKS Woszczyce
LKS Gardawice
- : -
LKS Studzionka
Unia Bieruń Stary
- : -
Znicz Jankowice
Piast GOL Bieruń
- : -
Ogrodnik Cielmice
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Frydek
Siódemka Tychy
- : -
Krupiński Suszec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
- : -
Czapla Kryry
Ogrodnik Cielmice
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
- : -
Krupiński Suszec
LKS Frydek
- : -
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
- : -
Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry
- : -
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Piast GOL Bieruń
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
- : -
LKS Frydek
LKS Woszczyce
- : -
Grodno Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
- : -
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Piast GOL Bieruń
LKS Gardawice
- : -
Fortuna Wyry
Unia Bieruń Stary
- : -
Ogrodnik Cielmice
Stal Chełm Śląski
- : -
Sokół Wola
Siódemka Tychy
- : -
LKS Studzionka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?